Держреєстр та обов'язковий іспит: в Україні обіцяють нові правила роботи ріелторів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Законопроект вже готують.

В Україні планують врегулювати діяльність ріелторів. Фонд державного майна вже підготував відповідний законопроект, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

У разі його ухвалення, брокерською діяльністю матимуть право займатися лише агенти з нерухомості, які мають не менше 3 років стажу.

"Вони складатимуть спеціальний іспит і мають отримати сертифікат. Інформацію про нього розмістять у державному реєстрі. Брокер повинен мати у своєму штаті хоча б одного агента з нерухомості, який також має пройти професійну підготовку і отримати свідоцтво", - уточили у студії.

Брокер також буде зобов`язаний кожні три роки підтверджувати свою кваліфікацію.

Нагадаємо, 28 березня повідомлялося, що свіжі дані соціального дослідження свідчать про те, що майже 3,5 мільйона українців проживають не за місцем реєстрації. Ще 700 тисяч взагалі не мають свіжої відмітки в паспорті.

ВідеоЯк правильно обрати ріелтора

Вибір житла, яке здається в оренду, сьогодні чималий. Аби уникнути зайвого клопоту та обрати якісне житло українці звертаються до послуг ріелтора. Як правильно обрати ріелтора та скільки коштують його послуги – дивіться у відео.

Як правильно обрати ріелтора

Залиште свій коментар

Вибір редакції