Десантно-штурмові війська України отримали нового командувача

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керуватиме військами Євген Мойсюк.

Новим командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України призначили майора Євгена Мойсюка. 

Про це на свіоїй сторінці у Facebook написав міністр оборони Степан Полторак.

Міністр зазначив, що за результатами позачергових виборів народних депутатів попередній командувач Десантно-штурмових військ Михайло Забродський був обраний до Верховної ради (6 номер у списку "Європейської Солідарності").

"Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ генерал-майора Євгена Мойсюка. Він неодноразово виявляв героїзм та мужність при захисті територіальної цілісності України, тому впевнений - його досвід дозволить розвивати і зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ", – написав Полторак.

За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України, командувача Десантно-штурмових військ...

Опубліковано Степаном Полтораком Вівторок, 20 серпня 2019 р.

Мойсюк в 2004-2005 роках служий у складі українського миротворчого контингенту в Іраку, з жовтня 2008 року по квітень 2009 року - у складі українського контингенту в Косово. У березні 2014-го керував перекиданням Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, яку у Волноваському районі зустріли проросійські бойовики і сепаратисти. З грудня 2014 безпосередньо керував обороною Донецького аеропорту. Пізніше командував оперативно-тактичним угрупованням "Схід".

Відео Зеленський призначив нового командувача ООС

Президент призначив на цю посаду Володимира Кравченка - генерал- лейтенанта, який дотепер командував військами оперативного командування "Північ". На новій посаді він змінив Олександра Сирського, який своєю чергою очолив сухопутні війська ЗСУ.   

Зеленський призначив нового командувача ООС

Залиште свій коментар

Вибір редакції