Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ДСНС розповіли, як триває розслідування отруєння в Черкасах

На місці подій створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

У Черкаській обласній лікарні у стаціонарному відділенні наразі перебувають 55 дітей. Усіх постраждалих внаслідок отруєння виписали з реанімації.

Про це повідомив прес-секретар ДСНС Черкаської області Костянтин Проценко. 

"Загальні симптоми захворювання із яким до лікувального закладу поступили діти та дорослі: нудота, запаморочення, головний біль. Крім дітей, із аналогічними симптомами до Черкаської обласної лікарні госпіталізовано 4 дорослих (троє вчителів і один технічний працівник)", - пише він.

Хіміко-радіологічні лабораторії провели заміри повітря та ґрунту на вміст хімічних речовин. Також взято проби повітря та води на вміст небезпечних речовин, у кабінетах перевірили рівень гамма-випромінювання та бета-забруднення. 

ВідеоУ черкаській школі, де напередодні отруїлись діти, оголошено карантин до завершення слідчих дій

Більшість черкаських школярів, які 8-го травня отруїлись невідомою речовиною, відпустили додому. Поки що лише переночувати, а вже завтра зранку лікарі повідомлять результати сьогоднішніх контрольних аналізів. Наразі фахівці досліджують не лише аналізи, а й зразки одягу постраждалих. Поліцейські подробиць розслідування не розкривають.

У черкаській школі, де напередодні отруїлись діти, оголошено карантин до завершення слідчих дій

Провели експертизу і на вміст окисів азоту, вуглецю та аміаку. Співробітники відділу Держприкордонслужби здійснили хімічну розвідку приміщень та прилеглої території ЗОШ №8 на вміст бойових отруйних речовин та хімічно-небезпечних речовин. 

Жодна з проведених експертиз, результати яких вже відомі, не показала перевищення норми вмісту хімічних речовин або наявність небезпечних речовин у повітрі, ґрунті та воді. 

ВідеоУ Черкасах лікарі досі не можуть дізнатись причину отруєння школярів

Потруєні діти повертаються до лікарні. Додому їх відпускали переночувати, але зранку мають повідомити результати контрольних аналізів. Наразі у медиків жодних припущень, чим саме могли отруїтися школярі. В крові досі нічого шкідливого не виявили. Фахівці окрім аналізів, взяли на перевірку зразки одягу.

У Черкасах лікарі досі не можуть дізнатись причину отруєння школярів

"На місці події був створений штаб з ліквідації НС, до складу якого увійшли спеціалізовані служби області та міста Черкаси. З метою визначення першочергових заходів щодо локалізації та ліквідації осередку події, надання допомоги потерпілим було проведено засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням голови Черкаської ОДА Ткаченка Ю.О." - додав Проценко.

Нагадаємо, 8 травня під час шкільної лінійки у Черкасах трапився випадок отруєння. Лікарі констатували, що в дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція. Отруєння відбулося локально на території, де відбувалася лінійка, - постраждалих за межами школи немає. У той самий день у Новомосковську у загальноосвітній школі №6 на лінійці, приуроченій до Дня пам`яті та примирення, стало зле 19 школярам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції