Десятки тисяч людей у Львові вийшли помолитися за Папу Римського

Греко-католики у Львові зібрали на масову молитву за Папу Іоанна II щонайменше вдвічі більше людей, ніж було під час візиту патріарха Кирила до Харкова.

Десятки тисяч вірян із Західної України в неділю зібралися у Львові на масову молитву за Папу Римського Іоанна Павла II.

Літургія на честь 10-річчя від приїзду Папи Войтили в Україну пройшла перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці. На майдані зібралися, за різними оцінками, від 35 до 50 тисяч людей.

Багато з присутніх були у вишиванках. Віруючі скандували: "Україна любить Папу" і "Львів вітає патріарха". Тут же, на площі, люди сповідалися, стоячи на колінах на траві, і причащалися.

Місце для літургії було вибрано не випадково, адже саме біля цього храму відбулася зустріч Івана Павла ІІ з українською молоддю.

У проповіді глава УГКЦ Блаженніший Святослав зазначив, що 10 років тому Папа Римський прибув до України як звичайний прочанин, "щоби зануритися в повсякденне життя українців, побачити і почути їх болі, перейнятися історією нашої церкви".

"Він наче витягнув нас із хаосу сучасного життя і своїм словом потягав нас до Христа... Він пояснив, що таке свобода – справжня свобода, це коли ми наближаємося до Христа, коли ми обираємо його" - наголосив глава УГКЦ і додав, що слова, які 10 літ тому посіяв Папа, тепер приносять рясні плоди.

Блаженніший Святослав також повідомив, що запросив до Львова чинного Папу Бенедикта XVI.

Раніше організатори події заявляли, що на святкуванні 10-річчя приїзду Папи в Україну хочуть "переплюнути" візит патріарха Московського Кирила до Харкова, де зібралися всього 15 тисяч людей.

Напередодні до Львова привезли волосся Іоанна Павла. Тепер мощі Папи, проголошеного в травні блаженним, а також його пояс і тростина будуть знаходитися в каплиці Матері Божої Ченстоховської.

У суботу мощі були виставлені для поклоніння в римо-католицькій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії, а потім їх пронесли вулицями Львова.

Папа Римський Іван Павло II відвідав Україну з п'ятиденним візитом у червні 2001 року. Він побував у Києві та Львові.

Читайте також:

До Києва привезли мощі Іоанна Павла ІІ

Папа Римський зізнався, що був членом нацистської організації

У Харкові вірян до патріарха Кирила "зігнали" фотошопом

Привідкрита завіса таємниці замаху на Папу Іоанна II: було три постріли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: