Десятки тисяч: Степанов озвучив попередню кількість медиків, які звільнились від початку пандемії

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
1213
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Десятки тисяч: Степанов озвучив попередню кількість медиків, які звільнились від початку пандемії

Фото: фото: Наталя Нагорна

Точну кількість обіцяють назвати по завершенню цього року.

З початку пандемії коронавірусу в Україні з медичних установ звільнилось 34 тисяч працівників, серед яких не лише лікарі.

Таку попередню статистику озвучив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі "5 каналу". 

Він додав, що це попередні дані, а більш точну інформацію зможуть повідомити по завершенню 2020 року. Адже за його словами, деякі з медпрацівників, які звільнилися, перейшли на роботу в інші медзаклади. Тож поки неможливо сказати точну кількість медиків, які пішли з системи охорони здоров'я. "Для нас цінний кожен медпрацівник, а не лише лікар. Я не володію на цю хвилину точною інформацією про кількість тих, хто звільнився, але це близько 34 тисяч. Вони іноді звільняються і переходять в інші лікарні, в інші медичні установи. Тому ми зможемо зробити цей аналіз за всіма статистичними даними, коли закінчиться відповідний рік", - сказав Степанов.

Міністр додав, що також необхідно дивитися на причину звільнення медпрацівників і зазначив, що часто роботу персоналу в лікувальних закладах недооцінюють. Він заявив, що в 2021 році зарплата медичних працівників буде починатися від 22-25 тисяч гривень. На цьому наполягає Міністерство охорони здоров'я. "Це один із головних чинників для припинення від'їзду наших громадян, наших лікарів, наших медичних працівників за кордон", – сказав очільник відомства.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1213
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація