Перейти до змісту
Детективи НАБУ і САП проводять обшуки на "Богдані" та в елітному спорт-клубі Порошенка

Детективи проводять розслідування розтрати держмайна Міноборони України.

Детективи Національного антикорупційного бюро і спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснюють обшуки у приміщеннях ПАТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс", зокрема в спортивному клубі "5 елемент".

Про це у п'ятницю, 19 липня, повідомляє НАБУ. 

"НАБУ та САП здійснюють обшуки у приміщеннях ПАТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс", в т.ч. в клубі "5 елемент". Дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати держ.майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу ЗСУ України", - йдеться в повідомленні.

У НАБУ додали, що слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу ЗСУ України, які у 2015-2018 рр, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами. Попередня правова кваліфікація ч. 5 ст. 191 КК України.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють від квітня 2018 року. "Наразі це вся інформація, яку ми можемо повідомити з огляду на необхідність збереження таємниці слідства", - резюмували детективи.

Раніше у Telegram-каналі Newswroom з посиланням на джерела повідомили, що детективи НАБУ намагаються провести обшуки в елітному спортклубі експрезидента Петра Порошенка "5 елемент" на Рибальському острові в Києві у рамках розслідування розкрадань в оборонці.

Втім, ще у п'ятницю вранці повідомлялося, що доступ до приміщень силовикам перегороджували молоді люди спортивної статури. Мотивація відмови - в одному приміщенні, нібито, розташована приймальня народного депутата Олексія Порошенка, в іншому - почесне консульство Сейшельських островів, яке очолювали Олег Свинарчук-Гладковський та його син Ігор - фігуранти справи з масштабних розкрадань в оборонці.

Як повідомлялося раніше, компанія "Богдан Моторс" отримала півмільярда гривень за таємними контрактами на закупівлю вантажних і санітарних автомобілів, зроблених на китайському шасі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин