Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Десятки вагонів з лісом: у Мережі обговорюють завантажені потяги з деревиною на Буковині

Десятки вагонів з лісом: у Мережі обговорюють завантажені потяги з деревиною на Буковині

Очевидці нарахували 19 вагонів з кругляком.

В Інтернеті з'явилось відео з вивозом лісу у Чернівецькій області. Очевидці зняли кілька десятків вагонів, які їхали заповнені деревиною.

Як йдеться в Telegram-каналі Teza, про це повідомляють місцеві жителі.

"Повінь в Чернівецькій області відступила. Але чи надовго? Тамтешній житель нарахував сьогодні 19 вагонів лісу, який вивозили з Карпат за кордон", - йдеться у підписі до опублікованого відео.

У соцмережах люди активно обговорюють та критикують побачене. Адже зовсім недавно Чернівецька область опинилася в епіцентрі екологічної катастрофи, коли в регіоні почалася масштабна повінь, яка завдала шкоди на сотні мільйонів гривень. А за словами експертів, саме вирубка лісів стала причиною паводка.

У коментарі ТСН.ua заступник голови Чернівецької ОДА Олексій Бойко заявив, що вже два роки, як з області не вивозять ліс.

"З 2018 року заборонений будь-який експорт нашого лісу.  Наше управління господарством пояснює, що деревина, яка знаходилась у вагонах, навіть не росте в Чернівецькій області і, швидше за все, це ліс Білорусі їхав на Румунію транзитом через нашу область. Транзитів таких у нас є дуже багато. Ми абсолютно не вивозили нашого лісу, окрім щіпи. І то зараз щіпу вже не вивозимо", – розповів нам посадовець.

Нагадаємо, 29 квітня СБУ повідомила про викриття та блокування схеми масштабного розкрадання державних лісових ресурсів у Закарпатській області. За попередніми оцінками, незаконна вирубка лісу завдала державі збитків на майже 14 мільйонів гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції