Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Деякі командири частин отримують відкати від постачальників харчування для солдатів – Свірко

Голова комітету з конкурсних торгів прокоментував ситуацію з неякісним харчуванням військових.

Голова комітету з конкурсних торгів Міноборони Олега Свірко заявив, що деякі командири частин ЗСУ отримують відкати від компаній-постачальників харчування для солдатів. Тому вони підписують акти, в яких немає зауважень до продуктів, а насправді військових годують неякісною їжею.

"За все в частині за статутом несе повну відповідальність командир, включаючи якість харчування. У нас чому проблема зараз із харчуванням? Тому що деякі командири частин на відкатах у компаній-постачальників, і вони підписують акти. Для прикладу: в департаменті держзакупівель є всі акти за цей рік, підписані командиром частини, в якій (керівник Центру розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ) Марченко проводив перевірку. В жодному з них немає ніяких зауважень", - сказав Свірко в інтерв'ю ТСН.ua.

На думку голови комітету з конкурсних торгів, потрібно проводити роботи з командирами підрозділів, щоб цієї ситуації не було.

"Доводити до них, що якщо у них за звітами буде "все чудово", а за фактом все погано, то буде покарано якусь кількість командирів. Вкрай важливо створити централізовану ветеринарну службу, над чим ми зараз працюємо", - сказав Олег Свірко.

Нагадаємо, 24 липня міністр оборони Степан Полторак навідався з неочікуваною перевіркою до однієї з військових частин 28-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, що дислокується на Одещині. Посадовець перевірив якість продуктів харчування, якими годують військовослужбовців. У частині виявили чимало прострочених та зіпсованих харчів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції