Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Деякі висловлювання були емоційними". Супрун стала на захист свого заступника Лінчевського

За її словами, висловлювання Лінчевського були неправильно інтерпретовані.

Слова  заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського про смертність онкохворих були вирвані з контексту й інтерпретовані неправдиво.

Про це повідомила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає "УП.Життя". 

"Олександр Лінчевський від імені команди МОЗ боровся за програму лікування українців за кордоном, відстоював необхідність лікування всіх, навіть тяжкохворих пацієнтів. Деякі висловлювання на засіданні без преси були занадто емоційними і реакція, яку ми отримали – важливий досвід для всієї команди", - сказала Супрун.

Вона додала, що для співробітників МОЗ буде проведено тренінг з практики забезпечення чіткості публічних висловлювань. 

Супрун наголошує, що висловлювання Лінчевського було перекручене і неправильно інтерпретоване. Насправді ж він всіляко захищає програму лікування за кордоном усіх без винятку. 

"Водночас, ми живемо в світі постправди, де замість фактів обговорюються домисли, перекручування та інтерпретації. Сьогодні суспільству намагаються нав’язати, що лікарі з команди МОЗ могли сказати, що "тяжкохворих не потрібно лікувати", - додала Уляна Супрун.

Нагадаємо, Олександра Лінчевського звинуватили в "образі онкохворих" після того, як на Онкологічному порталі України з'явилась стенограма промови заступника Супрун під час Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділених МОЗ на лікування українців за кордоном. Сам Лінчевський стверджує, що його слова були вирвані з контексту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції