ДФС розпочала розслідування за фактом одержання хабара головним митником "Жулян"

Хабарника буде відсторонено від роботи.

Головне управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України розпочало службове розслідування за фактом одержання хабара працівниками митного поста "Аеропорт "Київ" (Жуляни).

Про це повідомив перший заступник начальника головного управління внутрішньої безпеки Андрій Пащук, повідомили у прес-службі ДФС.

"Основне завдання службового розслідування – з'ясувати причини та умови скоєння цього злочину, виявити всіх осіб, які причетні до нього, а, можливо, й до інших корупційних дій, покарати винних, у т.ч. на  рівні керівництва за допущення таких ганебних фактів", - зазначив Андрій Пащук.

За його словами, працівника митного поста "Аеропорт "Київ" (Жуляни), який брав хабар, буде відсторонено від роботи. Крім того, ймовірно, на час проведення службового розслідування від роботи також буде відсторонено й керівника затриманого за злочин працівника.

Посадовець також зазначив, що сьогодні співробітники головного управління внутрішньої безпеки значну увагу приділяють, у першу чергу,  попередженню  корупційних дій серед працівників митниць. Так, з початку року за матеріалами ВБ ДФС порушено 108 кримінальних справ за фактами корупційних дій з боку службових осіб митних підрозділів ДФС. Загалом, з усіх корупційних злочинів, виявлених правоохоронними органами в ДФС, 90% - виявляються працівниками внутрішньої безпеки ДФС. 

Нагадаємо, 21 липня працівника митного поста "Аеропорт "Київ" (Жуляни) було затримано під час отримання хабара. Розслідування проводиться військовою прокуратурою спільно з СБУ.

Як зазначається, посадовець був викритий на одержанні 3 тисяч доларів хабара від громадянина за переміщення підакцизного товару через державний кордон України поза митним контролем.

корупціонери-правоохоронці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: