Діаспора таки зіпсувала Януковичу заокеанський візит

Представництво України при ООН пікетували під гаслами "Геть Януковича!"

Близько 30 представників діаспори пікетували представництво України при ООН із плакатами, які закликають до відставки президента Віктора Януковича.

Акція проходила в Нью-Йорку в середу (за місцевим часом) під українськими прапорами й прапором США, а також був прапор Українського Конгресового Комітету Америки.

Як пояснила голова Комітету Тамара Алексій, для проведення акції не потрібен був дозвіл поліції, а був потрібен лише дозвіл на установку підсилювальної апаратури.

Акція почалася музичним виконанням молитви, після чого організатори акції запросили приєднатися до них поліцейських "для демонстрації того, що в Америці є демократія".

Акція проходила під гаслами "Геть Януковича!", "Геть Азарова!", "Геть українофобів!", "Геть Табачника!".

Учасники акції також тримали в руках плакат із портретом Тимошенко за тюремними ґратами, напис на плакаті мовив: "Ні політичним репресіям, Україні волю!".

Раніше повідомлялося, що українській діаспорі не дозволили провести акцію на знак протесту проти політики президента Віктора Януковича в Нью-Йорку.

В Українському конгресовому комітеті Америки повідомили, що українська громада США під час генеральної Асамблеї ООН вітатиме президента України протестами.

Читайте також:

Поліція Нью-Йорка не дозволила діаспорі акцію протесту проти Януковича

Янукович повідомив ООН, що кожен четвертий українець кинув курити

Янукович просить для Східної Європи додаткове місце у Радбезі ООН

Генсек ООН запросив Януковича до Нью-Йорка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: