Діденко розкаюється у виконанні газових директив Тимошенко

Ігор Діденко каже, що ніколи б не підписав прийняті особисто Тимошенко директиви.

Колишній перший заступник голови "Нафтогазу" " Ігор Діденко шкодує про підписання газових контрактів у 2009 році за директивами Юлії Тимошенко.

"Я б ніколи не підписав договори, які я підписав, якби я тільки знав, що директиви, які зобов'язують мене підписати ці договори, були прийняті одноосібно Тимошенко ", - сказав Діденко на розгляді власної справи у суді.

За словами Діденка, коли він побачив директиви, то у нього не виникло сумнівів, що це колегіально прийняті директиви Кабміну.

"Тому я дуже шкодую про те, що я змушений був виконувати при прийнятті своїх рішень одноосібні вказівки тодішнього прем'єр-міністра", - наголосив Діденко.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж 8 червня 2010 року зобов'язав НАК "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo 11 мільярдів кубів газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф у товарній формі розміром 1,1 мільярда кубів газу.

Влітку-восени 2010 року за розмитнення та витрату цього газу були затримані Діденко, а також глава Державної митної служби Анатолій Макаренко та заступник начальника Енергетичної регіональної митниці Тарас Шепітько.

Читайте також:

Кірєєв дозволив допитати Діденка у "газовій справі"

Тимошенко вимагає, щоб її колишніх підлеглих судили разом з нею

Представникам колишньої влади дістались найкомфортніші камери у Лук'янівському СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: