Дикаєв привіз в Україну сина і дочку, його дружина-українка зараз вагітна

Дата публікації
Перегляди
4438
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Чеченець привіз до Криму двох своїх дітей від першого шлюбу - 5-річного Абдул-Маліка і 3-річну Амінат. Їх виховувала кримчанка Діана.

Вбитий у Одесі кілер Аслан Дикаєв привіз в Україну з Чечні двох дітей, а його дружина-кримчанка, яка наразі затримана - вагітна. Про це пише "Сегодня".

Як повідомляється, виданню вдалося зв'язатися з рідним братом застреленого під час штурму одеським спецназом Аслана - Адамом, який проживає в Грозному.

За словами Адама, у 2007 році в Сімферополі його брат познайомився з місцевою мешканкою Діаною Федоровою. "Незабаром він привіз до Криму двох своїх дітей від першого шлюбу - 5-річного Абдул-Маліка і 3-річну Амінат. Їх виховувала Діана", - розповів старший брат Аслана.

За його словами, Діана зараз вагітна. А Аслан, мовляв, постійно потребував грошей, і Адам кілька разів пересилав гроші своєму братові в Україну.

Як раніше повідомили в прес-службі МВС, Діана Федорова була затримана за звинуваченням у зберіганні зброї. Дітей Дікаева забрав Адам - ​​зараз він оформляє опікунство над ними в Росії.

Нагадаємо також, за словами Адама, його брат працював на керівництво української міліції.

Читайте також:

Вбитого в Одесі кілера Дикаєва таємно поховали в Чечні

Невідомі шанувальники приносять квіти на місце розстрілу одеських кілерів

У Чечні бояться за своїх співвітчизників в Україні після вбивства Дикаєва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4438
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація