Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дипломат Єлісєєв подав заяву на звільнення

Він сподівається повернутися.

Український дипломат, заступник глави адміністрації п`ятого президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв вирішив звільнитися з Міністерства закордонних справ України. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

"Подав заяву на звільнення з МЗС України. Не думав, що так може припинитися моя 28-річна дипломатична кар`єра. Дякую всім, з ким працював на користь розбудови міжнародного авторитету України, особливо вчителю - першому главі МЗС Анатолію Зленку. Сподіваюся повернутися. Дипломат Єлісєєв залишається!", - заявив він.

Нагадаємо, 16 травня повідомлялося, що Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, який займався зовнішньою політикою, оголосив свою відставку.

Довідка: Єлісєєв розпочав кар'єру ще 1992 року. Працював з Яценюком, Януковичем та Порошенком на посадах у Адміністрації президента. Від 2007 року був главою делегації України на переговорах з Європейським Союзом щодо укладення угоди про асоціацію. Через три роки став  членом делегації України на переговорах з ЄС щодо укладення Угоди про Асоціацію.

В результаті 21 березня 2014 року підписали першу частину Угоди про Асоціацію з ЄС, а 27 червня Петро Порошенко підписав другу частину.

Відео Трамп емоційно відреагував на докази російської присутності на Донбасі – Єлісєєв

Залиште свій коментар

Вибір редакції