Дипломати прокоментували відмову британського банку відкрити рахунок українській компанії через санкції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше підприємець Дмитро Дубілет поскаржився, що через санкції проти Януковича та причетних до анексії Криму компанія не змогла відкрити рахунок у Британії.

Посольство України у Великій Британії заявило, що готове звернутися до компетентних органів після отримання копій документів від українських компаній, які зіштовхнулися із відмовою відкриття рахунків у Великій Британії через санкції.

Про це йдеться у повідомленні дипломатичного представництва у Facebook.

Водночас у посольстві наголосили, що фінансові санкції, запроваджені урядом Великої Британії, спрямовані не проти України, а застосовані у відповідь на дії осіб, звинувачених у порушенні територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України, або у привласнені державних коштів та порушенні прав людини.

Посольство України у Великій Британії звертає увагу, що фінансові санкції, запроваджені Урядом Великої Британії,...

Posted by Embassy of Ukraine to the UK on Thursday, August 2, 2018

"На сайті Казначейства (HM Treasury) та Офісу із застосування фінансових санкцій (OFSI) наведено детальний список обмежувальних заходів, їхній вид та конкретний адресат (фізична або юридична особа). Дії банків, які керуються загальним найменуванням розділу, вочевидь, свідчать про їхню недостатню обізнаність в питаннях застосування санкцій", - наголосили у посольстві.

Також дипломати зауважили, що поки що скарг на подібні дії банків від українських та іноземних фізичних та юридичних осіб не отримували.

"Водночас, з метою з’ясування всіх обставин та упередження аналогічних ситуацій у майбутньому, Посольство готове звернутися до компетентних органів Великої Британії після отримання копій відповідних документів від Дмитра Дубілета або інших осіб, які зіштовхнулися з аналогічними проблемами", - йдеться в їхньому повідомленні.

Нагадаємо, 2 серпня український підприємець Дмитро Дубілет повідомив, що один з банків у Британії відмовив українській компанії у відкритті рахунку через те, що Україна перебуває під санкціями.

Вибір редакції