Дипломати Росії в Криму залишили 6-річну співвітчизницю стікати кров'ю за дверима

Працівники російського консульства не захотіли викликати швидку для 6-річної дівчинки.

Працівники консульства Росії в Криму відмовилися викликати швидку для 6-річної співвітчизниці, яка прохромила ногу на території дипломатичного представництва.

Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, росіянка Катерина Нечаєва з дітьми стояла в черзі до російського консульства. Несподівано її 6-річна донька Софія, яка гралася біля огорожі, спіткнулася і пробила ногу гострим штирем паркану.

"Я стала руками на землю, а нога, об яку я спіткнулася, залишилася на цьому штирі. Мені стало боляче, кров йшла. Дуже багато крові було", - розповідає дівчинка.

Дитину в крові поклали на лавку, а очевидці кинулися по допомогу до консульства. Люди просили викликати швидку, на що працівники дипломатичного представництва Росії відповіли, що не будуть цього робити.

ВідеоРосійське консульство в Криму відмовилось допомогти раненій дівчинці

"Попросили викликати в консульстві швидку. На що вони сказали: ми викликати швидку не можемо. Через 150 метрів є стаціонарний телефон, будь-ласка, звертайтеся туди. Люди попросили аптечку, їм відповіли – в нас немає, і зачинили двері", - розповідає мама дівчинки Катерина Нечаєва.

Співробітників консульства навіть не розчулило те, що дівчинці всього 6 років. На щастя, в черзі знайшлася лікарка, яка зупинила кровотечу. Хтось приніс аптечку з машини, а інший небайдужий очевидець викликав швидку з мобільного, відійшовши від панічного стану.

"Дитина кричить, стан шоку. А вони дивляться у вікно з консульства і не виходять. Люди, чиновники, в чиї обов'язки входить допомога російським громадянам, вони ж за це гроші отримують, і вони навіть не поворухнулися", - обурена очевидець росіянка Марина Ширшова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: