Директор "Артеку" у реанімації через голодування

Директор дитячого табору "Артек" потрапив до реанімації.

 Генеральний директор Міжнародного дитячого центру "Артек" Борис Новожилов госпіталізований до київської клінічної лікарні "Феофанія".

Про це повідомила керівник інформаційної служби "Артеку" Олена Мех. За її словами, у Новожилова сьогодні вранці стався серцевий напад. Зараз він перебуває в реанімації кардіологічного відділення лікарні.

Нагадаємо, 19 січня Новожилов на знак протесту оголосив голодовку.

Раніше керівництво дитячого центру заявило, що в державному бюджеті України на 2009 рік не передбачено фінансування на утримання центру. Вже три місяці співробітникам відомого дитячого табору не платять заробітну плату. Ходять чутки про майбутні масові звільнення.

16 січня Новожилов заявив про постійні спроби захоплення земель міжнародного дитячого центру, ринкова вартість яких становить близько 1 млрд. доларів.

"Одним з найбільш критичних питань, пов`язаних з "Артеком", є земля. Всі, і особливо можновладці, знають, що таке кримська земля, яка, насправді є золотою. І жодна криза не вплине на її вартість", - зазначив Новожилов. Він повідомив, що, за ринковою оцінкою, вартість 208 га землі, на яких розташований "Артек", становить близько 1 млрд. доларів.

Читайте також:
Працівники "Артеку" оголошують голодування
У Львові студенти оголосили голодування
На Волині голодують в’язні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: