Директор "Артеку" вимагає від Ющенка усунути Луценка

Генеральний директор міжнародного дитячого центру "Артек" вимагає звільнити Луценка від справи за його заяви на публіці про зґвалтування дітей.

Генеральний директор міжнародного дитячого центру "Артек" Борис Новожилов вважає, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не мав розкривати деталі кримінальної справи про зґвалтування дітей і закликає президента Віктора Ющенка усунути його від виконання обов'язків.

Про це Новожилов заявив у середу на прес-конференції у Гурзуфі, де розташовано МДЦ "Артек".

"Пан Луценко звернувся до президента для того, щоб заспокоїти ситуацію навколо "Артеку", усунути з посад деяких його співробітників. Я теж звертаюся до президента, для того щоб в Україні був спокій, усунути цього міністра від обов'язків", - сказав гендиректор центру.
Крім того, він заявив, що продовжить працювати на посаді гендиректора МДЦ "Артек", незважаючи на ці вимоги Луценка.

Також Новожилов висловив обурення з приводу  заяв глави МВС.

" Заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка я вважаю просто злочином. Чому злочином? Порушено у принципі Кримінальний кодекс", - сказав гендиректор "Артеку". На його думку, Луценко мав "вийти (до преси) і заспокоїти дітей, громадськість, і розслідувати цю справу за КПК". "А він що зробив? Вийшов і виклав матеріали слідства, що заборонено Кримінальним кодексом", - сказав Новожилов.

Гендиректор "Артека" повідомив, що у зв'язку з розслідуванням справи за статтею "розтління неповнолітніх" проходить один з редакторів журналу "Артек", який працював у таборі на півставки і був співробітником телеканалу ICTV. Його зараз затримано у цій справі.

Новожилов заявив, що йдеться про драму у сім'ї цієї людини.

Гендиректор дитячого центру також заявив, що якщо маються на увазі діти цього співробітника телеканалу, то вони ніколи не відпочивали в "Артеку".

Новожилов також заявив, що за педофілію потрібно розстрілювати.

13 жовтня народний депутат від Партії регіонів Колесніченко заявив про факти розбещення неповнолітніх в "Артеку", до чого були причетні і співробітники табору.

Керівництво "Артеку", у свою чергу, заявило, що факти розбещення дітей до центру не мають ніякого відношення.

Пізніше стало відомо, що з цього питання народний депутат Омельченко направляв численні депутатські звернення до президента, Генпрокуратури і МВС.

Омельченко також заявив, що у скандалі фігурують три народних депутати.

Головне слідче управління МВС розслідує порушену за статтею "розтління неповнолітніх" кримінальну справу.
Затримано обвинуваченого. Правоохоронні органи перевіряють причетність до злочину інших осіб.

Водночас, у середу, 14 жовтня, міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що міліція не має доказів причетності народних депутатів до зґвалтування дітей.

Він повідомив, що ще в квітні цього року у справі про зґвалтування двох неповнолітніх дітей, які відпочивали в "Артеку", висунуто звинувачення і було затримано батька цих дітей, а троє працівників дитячого центру проходять у справі як свідки.

Читайте також:

Колесніченко про зґвалтування дітей в "Артеку"

Луценко розповів, хто ґвалтував дітей з "Артеку"

Луценко заявив, що дітей з "Артеку" ґвалтував журналіст

БЮТ закликав журналістів не писати про зґвалтування дітей в "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: