Директор Харківського тракторного заводу планував перевезти обладнання до Росії

Підозрюваного оголосили в розшук.

СБУ попередила спробу вивезення обладнання ПАТ "Харківський тракторний завод" на територію Росії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Призначений у березні 2016 року новий генеральний директор підприємства за вказівкою російських власників "ХТЗ" провів підготовку до демонтажу для вивезення в Росію обладнання ливарних цехів.

До переправлення за кордон була підготовлена й технічна та конструкторська документація на продукцію заводу.

Директор готувався також звільнити з підприємства майже третину всіх працівників. Відсоток спеціалістів, які задіяні у реальному виробництві, складав майже 50%. Менеджментом був виданий відповідний наказ та затверджено новий штатний розклад.

Реалізація цих планів призвела б до повного припинення діяльності "Харківського тракторного заводу", на якому планувалося розміщення замовлення Міністерства оборони України, зазначають в СБУ.

Після втручання Служби безпеки було накладено арешт на майно і рахунки заводу. Генеральному директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 14 та ст. 113 Кримінального кодексу України та оголошено його у розшук.

Суд надав дозвіл на затримання підозрюваного та доправлення його до суду для обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.

Наразі слідство триває.

Нагадаємо, що аукціон з продажу ПАТ "Одеський припортовий завод" може відбутися в 20-х числах липня. Кабінет міністрів затвердив умови конкурсу з продажу ПАТ "Одеський припортовий завод" зі стартовою ціною на рівні 13 млрд 175 млн гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: