Директор комбінату "Україна": ми стали заручниками виборів

Директор поліграфкомбінату "Україна" заперечує обидві версії конфлікту, озвучені Партією регіонів і Луценком.

Директор поліграфічного комбінату "Україна" Валентин Музика заперечує обидві версії конфлікту, озвучені раніше представниками Партії регіонів і міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком, але й жодних альтернативних версій не висуває, пише газета "Сегодня".

"Роботу з друкування закордонних паспортів ми не саботуємо. Минулого року ми надрукували близько 300 тис. закордонних паспортів. Але раніше одне з підприємств консорціуму ЄДАПС поставляло нам полікарбонатну сторінку для закордонних паспортів. Тепер від нас хочуть, щоб ми самі її виготовляли, а це тягне серйозну підготовчу роботу. Це питання було порушено саме під Новий рік, коли ми повністю зайнялися друкуванням бюлетенів: 23 грудня почали і лише 9-10 січня завершили", - спростував Музика версію Луценка.

Коментуючи заяву Партії регіонів про спробу БЮТ надрукувати додатковий тираж виборчих бюлетенів, він сказав: "До мене як до директора підприємства не зверталася жодна політична сила з погрозами чи проханнями щодо порушення моїх посадових обов`язків. До того ж бюлетені друкуються під контролем комісії, яку формує ЦВК і куди входять представники обох політтаборів".

Музика також сказав, що чотири дні був у лікарні, під крапельницею, і лише вчора вдень приїхав на комбінат. "Те, що тут відбувається, здається мені нонсенсом. Ми просто стали заручниками виборів", - сказав він.

Нагадаємо, вранці у понеділок, 25 січня, поліграфкомбінат "Україна" у Києві, де, зокрема, друкуються і виборчі бюлетені, зазнав нападу. Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату, і після того, як це їм не вдалося, невідомими були розбиті шибки вітрин першого поверху, через які вони і увійшли до будівлі.

Першими про захоплення заявили регіонали, вони, зокрема, звинуватили у причетності до цієї події міліцію.

Пізніше президент Віктор Ющенко на спеціально скликаному засіданні Ради нацбезпеки та оборони заявив, що будівлю комбінату захопили нардепи від ПР.

Читайте також:

"Регіонали" продовжують утримувати поліграфічний комбінат "Україна"

Проти міліціонерів порушено дві справи через захоплення комбінату "Україна"

Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: