Директор скандального притулку на Волині переконує, що сам просив про своє відсторонення

Він не знає, чи ухвалили відповідне рішення.

Директор дитячого притулку у Рожищі на Волині Леонід Матвійчук переконує, що сам клопотав про своє відсторонення від посади на період розслідування.

Про це він розповів у коментарі Громадському.

За словами Матвійчука, йому невідомо, чи ухвалено рішення про його відсторонення.

"Я особисто висловив пропозиції, щоб я був відсторонений для об'єктивного розслідування ситуації, що склалась. Але на сьогоднішній день моя пропозиція розглядається, особисто мені невідомо, чи реалізована вона", — сказав директор притулку.

Нагадаємо, раніше на Волині спалахнув скандал у притулку для дітей, які потрапили у складні життєві обставини, через виявлення у вихованців слідів побиття та крові. Троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи. 

Згодом Денісова повідомила, що директора установи Леоніда Матвійчука відсторонили від посади і йому обиратимуть запобіжний захід. Поліція заявила про те, що відкрила кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України - "неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей", а також "умисне легке тілесне ушкодження". Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини інциденту.

Сам же керівник притулку заперечує насильство щодо своїх вихованців і називає звинувачення "абсурдними".

ВідеоВихованці дитячого притулку на Волині заявили про побиття та розбещення

Діти заявили, директор їх лупцює, а його брат – черговий з режиму – ще й розбещує дівчат. Це діти розповіли людям, які приїхали до них з перевіркою. Керівник притулку слова вихованців заперечує: мовляв, змовилися і зводять наклеп. Втім, журналістів ТСН всередину не пустив навіть подивитися на умови, в яких живуть діти. 

Вихованці дитячого притулку на Волині заявили про побиття та розбещення

 

Залиште свій коментар