Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Директор скандального притулку на Волині переконує, що сам просив про своє відсторонення

Він не знає, чи ухвалили відповідне рішення.

Директор дитячого притулку у Рожищі на Волині Леонід Матвійчук переконує, що сам клопотав про своє відсторонення від посади на період розслідування.

Про це він розповів у коментарі Громадському.

За словами Матвійчука, йому невідомо, чи ухвалено рішення про його відсторонення.

"Я особисто висловив пропозиції, щоб я був відсторонений для об'єктивного розслідування ситуації, що склалась. Але на сьогоднішній день моя пропозиція розглядається, особисто мені невідомо, чи реалізована вона", — сказав директор притулку.

Нагадаємо, раніше на Волині спалахнув скандал у притулку для дітей, які потрапили у складні життєві обставини, через виявлення у вихованців слідів побиття та крові. Троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи. 

Згодом Денісова повідомила, що директора установи Леоніда Матвійчука відсторонили від посади і йому обиратимуть запобіжний захід. Поліція заявила про те, що відкрила кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України - "неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей", а також "умисне легке тілесне ушкодження". Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини інциденту.

Сам же керівник притулку заперечує насильство щодо своїх вихованців і називає звинувачення "абсурдними".

ВідеоВихованці дитячого притулку на Волині заявили про побиття та розбещення

Діти заявили, директор їх лупцює, а його брат – черговий з режиму – ще й розбещує дівчат. Це діти розповіли людям, які приїхали до них з перевіркою. Керівник притулку слова вихованців заперечує: мовляв, змовилися і зводять наклеп. Втім, журналістів ТСН всередину не пустив навіть подивитися на умови, в яких живуть діти. 

Вихованці дитячого притулку на Волині заявили про побиття та розбещення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції