Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Директор волинського притулку вважає "абсурдними" звинувачення у насильстві над дітьми

Матвійчук прокоментував скандал.

Директор притулку для дітей у Рожищі Волинської області Леонід Матвійчук заперечує насильство щодо своїх вихованців.

Про це він заявив "Суспільному.Волинь".

За словами Матвійчука, сліди крові, які були знайдені на одежі в одного з вихованців притулку, не означають, що проти нього вчиняли насилля.

"Про сліди крові. Якщо ви в себе десь побачите речі в крові, то це не буде означати для вас зробити висновки, які не мають відношення або якась фантастика, яка не має відношення до тої крові, яка з’явилася у вас. Це, мені здається, один із розряду надуманих речей, для того щоб підігріти цю ситуацію" - так прокоментував скандал директор притулку.

Леонід Матвійчук зазначив, що в інтернаті протягом 20 років були різні діти, у тому числі ті, що мали судимість, "і з ними знаходили спільну мову".

"І якісь недоречності не є закономірністю і не можуть служити тому, що капля крові може давати для розвитку якихось версій, які будуть абсурдними з точки зору нашого закладу", - сказав директор притулку.

Нагадаємо, діти з притулку у місті Рожище Волинської області заявили про сексуальні домагання. У десятьох виявили сліди побиття. Директора притулку відсторонили від посади, нині йому обирають запобіжний захід. Поліція відкрила кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України - "неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей", а також "умисне легке тілесне ушкодження". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції