Директором Київського зоопарку призначили сина міністра

Нинішній директор зоопарку Світлана Берзіна буде звільнена з 14 жовтня "у зв'язку з переведенням на посаду директора комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин".

З 15 жовтня директором Київського зоопарку стане Олексій Толстоухов, син міністра Кабінету міністрів Анатолія Толстоухова. Відповідне розпорядження підписав мер столиці Леонід Черновецький.

Нинішній директор зоопарку Світлана Берзіна буде звільнена з 14 жовтня "у зв'язку з переведенням на посаду директора комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин".

31-річний Олексій Толстоухов за фахом – ветеринар. До приходу Берзіної на посаду в лютому 2008 року він 4 місяці очолював зоопарк. Останнім часом він обіймав посаду заступника директора зоопарку.

Як повідомлялося, що Берзіна написала заяву про звільнення за власним бажанням. Останні місяці її керівництва зоопарком ознаменувалися чергою смертей тварин.

Так, 4 вересня в зоопарку померли три пінгвіни Гумбольдта, а 1 вересня - самець шимпанзе по кличці Джоні. Крім того, 30 травня в звіринці помер бізон. Фахівці зоосаду заявляли, що смерть тварини не випадкова. Також 25 травня в звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами Берзиної, стало отруєння. Крім того, 26 квітня в звіринці помер азіатський слон Бой. Директор зоопарку стверджує, що тварину отруїли.

Також на початку травня в столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

Згідно з результатами дослідження організації по захисту тварин PETA і німецької газети Bild, Київський зоопарк потрапив до п'ятірки найгірших звіринців світу, а його директора Світлану Берзіну визнали чи не найгіршим серед керівників таких установ.

Читайте також:

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

Через борги у Київському зоопарку замерзають тварини

У Київському зоопарку запевнили, що пінгвіни померли не від голоду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: