Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дисциплінарна комісія запропонувала Гройсману закрити справу проти заступника Супрун

Комісія не побачила дисциплінарного проступку у словах Лінчевського.

Дисциплінарна комісія запропонувала прем'єр-міністру Володимиру Гройсману закрити справу щодо заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського.

Про це заявив голова комісії Костянтин Ващенко, передає УП.Життя.

"Є конкретні види дисциплінарних порушень, і в даному випадку комісія не вбачає дисциплінарного проступку", - сказав він.

Ващенко зазначив, що висловлювання Лінчевського мають ознаки порушення етичних норм у суспільстві і несуть репутаційні ризики для влади. Але це не врегульовано українським законодавством.

Тож комісія пропонує розглянути питання Лінчевського на засіданні уряду і прийняти відповідне рішення.

Нагадаємо, Олександра Лінчевського звинуватили в "образі онкохворих" після того, як на Онкологічному порталі України з'явилась стенограма промови заступника Супрун під час Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділених МОЗ на лікування українців за кордоном. Сам Лінчевський стверджує, що його слова були вирвані з контексту. 

ВідеоДисциплінарна комісія не дійшла висновку щодо висловлювань Олександра Лінчевського

Державна дисциплінарна комісія не дійшла єдиного висновку щодо висловлювань заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського. З одного боку, у висловлюваннях заступника Супрун вони не вбачають дисциплінарного проступку. З іншого - вважають, що чиновник порушив етичні норми. Тепер остаточне рішення ухвалюватиме Кабінет Міністрів.

Дисциплінарна комісія не дійшла висновку щодо висловлювань Олександра Лінчевського

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції