Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дискредитація "Сватів" і тиск на канали: депутати закликають розслідувати діяльність голови Нацради

Його також підозрюють у зловживанні службовим становищем.

НАБУ має розслідувати факти тиску на канали, корупції, незаконного збагачення і дискредитації телевізійних проектів головою Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрієм Артеменком.

Про це у своєму зверненні до НАБУ написали депутати Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Віталій Купрій, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко.

За їхніми словами, Артеменко на чолі Нацради не виконує тих функцій, які має виконувати орган, тобто сприяти боротьбі з цензурою, боротися з російською пропагандою, поліпшувати телерадіомовлення у всіх його аспектах. Він, натомість, виконує вказівки Банкової і вчиняє тиск на канали і провайдерів.

Автори звернення скористалися інформацією, опублікованою на сторінці "Артеменко.leaks" у Facebook. Вони зазначають факт обшуків у провайдера "Тріолан" за попередньою згодою з першим заступником голови Державної фіскальної служби Сергієм Біланом. Також Артеменка звинувачують у погрозах відкликати ліцензію у канала Zik, що підтверджується перепискою у Viber з депутатом від "БПП" Григорієм Шверком. 

Есть в Украине такой телеканал - ZIK. На телеканале ZIK есть ведущая Наталья Влащенко. В свою очередь, в Нацсовете по ...

Опубліковано Артёменко.leaks 7 лютого 2018 р.

Подив викликає і те, що із зарплатнею у 250 тисяч гривень Артеменко цікавиться придбанням нерухомості у Маямі, США, вартістю від 300 до 600 тисяч доларів. Він користується посадовим становищем для того, аби змушувати телерадіокомпанії писати рекомендаційні листи сину для отримання ним грін-карти, яка дозволяє жити у США.

Йдеться і про тиск на канали "112 Україна" та NewsOne. На ці канали, а також на деякі радіостанції систематично накладаються різноманітні штрафи.

До того ж депутати звинувачують його у кампанії проти серіалу "Свати". Зазначається, що він заподіяв значної матеріальної шкоди розробникам і творцям продукту. 

Нагадаємо, у понеділок, 5 лютого, з відкритих джерел у ЗМІ стало відомо про те, що начебто кілька членів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, в тому числі голова Нацради Юрій Артеменко, у жовтні 2017 року вступили в змову з керівником телеканалу ICTV Олександром Богуцьким щодо заборони серіалу "Свати"

Залиште свій коментар

Вибір редакції