"Дистанційка" чи звичний формат: у МОН розповіли, чи підуть діти до школи від 1 вересня

"Дистанційка" чи звичний формат: у МОН розповіли, чи підуть діти до школи від 1 вересня

Associated Press

Наразі діти не підпадають під вакцинацію від коронавірусу.

Навчання в Україні від 1 вересня очікується, що почнеться в очному форматі, а не у дистанційному режимі. Цьому має сприяти вакцинація проти коронавірусу українських освітян.

Про це заявила заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій, пише "Укрінформ".

Вона уточнила, що у МОН розраховують на вакцинацію більшості педагогів до 1 вересня, щоб розпочати навчання у традиційному форматі. Але, Мандзій висловила думку, що елементи "дистанційки" так чи так будуть застосовуватися. Зокрема, МОН буде розширювати Всеукраїнську школу онлайн, більше використовуватиме змішаний формат навчання.

"Ми розраховуємо, що більшість педпрацівників будуть провакциновані до 1 вересня, це дозволить почати навчання у закладах освіти без дистанційних процесів. Але все це залежить від епідемічної ситуації”, - сказала Мандзій.

Щодо можливості вакцинації проти COVID-19 дітей віком від 12 років, то за її словами, такі рішення залежать від Міністерства охорони здоров’я. Наразі ж діти не підпадають під вакцинацію.

"Будемо мати рекомендації МОЗ - тоді будемо вести бесіди з батьками щодо тих чи інших тенденцій”, - пояснила заступниця міністра.

Як повідомлялося, наразі хоч у пріоритеті програми імунізації є доросле населення, МОЗ готується до вакцинації підлітків проти COVID-19. Тим часом, в Україні 21 липня стартує п'ятий етап вакцинації від коронавірусу, коли щеплюватимуть всіх охочих від 18 років.

Нагадаємо, представники ВООЗ, ЮНЕСКО та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вважають за потрібне почати проводити тестування на виявлення коронавірусу в школах.

Новини тижня: яким був цьогорічний навчальний рік для українських школярів

Новини тижня: яким був цьогорічний навчальний рік для українських школярів
Наступна публікація