Дітей атакують щурі та змії

У Світлодарському за кілька метрів від дитячого садка, хлопчика вкусив щур. А в Макіївці знахабнілий гризун заліз у ліжко до дитини!

У Світлодарському за кілька метрів від дитячого садка, хлопчика вкусив щур. А в Макіївці знахабнілий гризун заліз у ліжко до дитини! У Краматорську серед білого дня в дитячому садку знайшли гадюку - 80 сантиметрів. Прямо в умивальнику молодшої групи.

Відповідальним за дератизацію - знищення щурів - виявилася колишня співробітниця Дебальцевської санепідемстанції, а нині - приватний підприємець. Її офіс - у колишньому підсобному приміщенні тієї ж санстанції. Згідно з документами, саме ця структура мала б знищувати пацюків відразу в трьох довколишніх містах. Але бізнес має власну логіку: не платите - обслуговувати не будемо.

Укладати угоду про дератизацію та платити гроші мало б Світлодарське комунальне підприємство. Тут розмова виявилася короткою - грошей достатньо, щурів знищують успішно, скарг від мешканців немає. 

Місцева влада суперечить - у бюджеті коштів на щурів немає, а от скарг достатньо. Набагато більшими проблемами могла обернутися поява в одному з дитячих садків Краматорська степової гадюки. Вона визирнула просто з рукомийника, де дітки зазвичай миють руки. На щастя, малеча була на прогулянці.

Це вже третій випадок появи змій біля дитячих закладів. Знешкодили чи просто знищили змій також місцеві рятувальники і також із допомогою лопат. Проте, на відміну від щурів, як виявилось, зміями взагалі ніхто не цікавиться. І навіть не досліджує, чому вони дедалі частіше, замість степів, перебираються в населені пункти. Кажуть, немає потерпілих - немає і проблеми.

ВідеоДітей атакують гризуни у садках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: