Дітей кандидата в президенти госпіталізували зі свинячим грипом

Двоє синів Олександра Пабата були госпіталізовані з температурою вище 39 градусів.

Діти лідера фракції "Громадський актив Києва" у Київраді і кандидата в президенти Олександра Пабата знаходяться в дитячій інфекційній лікарні. П'ятирічному Олексію і дворічному Сашкові поставили діагноз "свинячий грип".

У лікарні розповіли, що старший син лідера ГАК був госпіталізований з високою температурою – вище 39 градусів, у четвер, а молодший потрапив на лікарняне ліжко в суботу. У старшого вже підтверджено діагноз "свинячий грип". У молодшого – аналогічні симптоми. Учора ввечері у дітей, як розповіла чергова, температура була вже 37,5 градусів. "Зараз стан їх стабільний. Їм ставили крапельниці. Вони приймають "Таміфлю", – розповіли в лікарні.

Сам Пабат підтвердив, що його діти потрапили до лікарні. "Не хочу коментувати їх здоров'я, почекаємо одужання", – сказав він. Як припускає депутат, підхопити вірус старша дитина могла в київському кінотеатрі, куди вона ходила з мамою Іванною.

"Алеше стало погано на наступний ранок – сухий надривний кашель, головний біль, ломота в суглобах, почала стрімко підніматися температура – до 39,5 градусів. Дружина викликала "швидку", і сина з дружиною відвезли в лікарню", – розповідає Пабат.

Через пару днів стало погано молодшому, який залишався з бабусею. "На жаль, я зараз рідко буваю вдома, все у відрядженнях у передвиборному турі", – жалкує депутат.

Читайте також:

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Остаточний список кандидатів у президенти

Епідемія грипу в Україні вбила 381 людину

Щеплення від свинячого грипу вбиває нервову систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: