Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дітей-біженців з Луганщини в Одесі зводять до цирку та дельфінарію

Дітей готові прийняти до тих пір, поки не стабілізується ситуація на Сході.

Із другої спроби дітей-сиріт із Луганщини таки змогли вивезти до Одеси. Майже півтисячі дітлахів, віком від трьох до 17-ти років, приїхали спец потягом, йдеться у сюжеті ТСН.19.30. 

До останнього моменту час прибуття спецпотяга тримали в таємниці — організатори вивезення дітей боялися провокацій. Із Луганська дітей-сиріт змогли відправити лише з другої спроби. Перший потяг, який за ними відправили з Одеси  не пустили бойовики. Тоді Укрзалізниця зорганізувала спецпотяг із Луганська. На вокзалі  майже півсотні дітей чекали його півтори години.  Але наступного до Одеси вони приїжджають без проблем. 

Майже півтисячі дітей, що приїхали спецпотягом - це всі діти-сироти з інтернатів Луганщини. Їх на відпочинок запросила одеська облдержадміністрація.  Дітей зустрічали вихователі місцевих будинків-інтернатів із помічниками. 

У самій Одесі за кілька днів гостей із Луганщини обіцяють зводити до цирку та дельфінарію. Потім у санаторії вони пробудуть до кінця літа. Якщо ситуація на Луганщині не стабілізується,  відпочинок дітей-сиріт із Донбасу на Одещині планують продовжити і на осінь. 

Нагадаємо, із буремного Слов'янська евакуювали 350 дітей.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

ВідеоДітей-сиріт з Луганщини таки вивезли до Одеси

Залиште свій коментар

Вибір редакції