Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Діти іноземців: Денісова розповіла про скандал з немовлятами від сурогатних матерів

Діти іноземців: Денісова розповіла про скандал з немовлятами від сурогатних матерів

У готелі виявилося більше дітей, ніж заявляла клініка.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що у всіх дітей, яких тримає у готелі "Венеція" київська клініка сурогатного материнства, батьки є іноземними громадянами. Про це вона заявила під час брифінгу.

"Ми всі вчора побачили те відео, яке виклали на сайті однієї з київських клінік про те, що в одному з київських готелів перебувають 46 діточок, які тільки що народжені, яким потрібна допомога, щоб виїхати до своїх батьків. Ми відразу відреагували, відправили звернення до керівника ювенальної юстиції, до міністрів охорони здоров’я та соціальної політики", - розповіла Денісова.

За її словами, вона відправила своїх представників провести перевірку на місці.

"Мої представники виїхали до цього готелю і з’ясували, що там знаходились 51 дитина. З них 15 дітей були с батьками, в тому ж готелі. 36 дітей, як видно на відео, вони знаходились в двох кімнатах. На всіх дітей були виписані їхні свідоцтва про народження. Батьки всіх цих дітей є громадяни іноземних країн. Зокрема, Китай, Німеччина, Італія, Франція, Болгарія, Румунія та США", - пояснила уповноважена.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київська клініка сурогатного материнства опублікувала відео, де повідомила, що 46 дітей чекають на своїх батьків. Денісова попросила правоохоронців перевірити, чи немає там ознак торгівлі людьми.

Детальніше про скандал з сурогатним материнством в Україні читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції