Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Діти-мауглі, яких знайшли у лісі на Київщині, малюють олівцями і вміють читати

Батько дітей все ще живе в лісі.

Четверо дітей, яких знайшли у целофановій халабуді під Києвом, зараз перебувають у Центрі соціальної реабілітації Київської обласної держадміністрації.

Як розповів Комсомольской правде в Украине начальник обласної служби у справах дітей Сергій Андріяш, ці діти зовсім не схожі на "мауглі".

"Вони володіють усіма необхідними навичками самообслуговування, спокійно почувають себе в новій для них обстановці. А коли ми дали їм олівці та чисті аркуші, одразу стали малювати. Старша дитина читає, хоч ніколи не відвідувала школу", - додав Андріяш.

Вихователі дивуються, як діти "з дикого лісу" могли виявитися такими здоровими і чистенькими. Вони спокійно сприйняли чисту постіль і окремі ліжечка.

Тим часом міліція намагається встановити, хто ж все-таки той чоловік, який назвався батьком дітей. За версією, яку лісовий житель розповів міліції, разом з однорічним сином Анатолієм та цивільною дружиною він приїхав в Київ з Шепетівки Хмельницької області, продавши там квартиру. Роботи вони не знайшли - поселилися в лісі.

У міліції до лісового жителя поки претензій немає - відбитки пальців не значаться у кримінальній картотеці. Тому його не затримали, і він як і раніше живе в лісі.

Раніше повідомлялося, що у Львові вибухнув дитячий скандал. Співробітники прокуратури під час перевірки абсолютно випадково знайшли дітей, яких вже назвали сучасними мауглі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції