Діти українських та російських багатіїв виплатили 86 тис. євро, які проїли в нічному клубі Італії

Гучний скандал з дітьми російських та українських багатіїв, котрі не сплатили рахунк на 86 тисяч євро у нічному клубі Billionaire в Італії успішно завершився для власників клубу.

Гучний скандал з неоплаченим рахунком на 86 тисяч євро у нічному клубі в Італії успішно завершився для власників клубу.

Утікачі після довгих переговорів повністю оплатили рахунок, повідомили в неділю італійські ЗМІ.

Нагадаємо, шестеро молодих росіян, дітей московських бізнесменів, як повідомлялося раніше, "погуляли" у знаменитому нічному клубі Billionaire на Смарагдовому узбережжі італійської Сардинії, але потім відмовилися оплатити рахунок на 86 тисяч євро. Клуб Billionaire неалежить італійському підприємцю і менеджеру Формули-1 Флавіо Бріаторе.

Представник клубу подав офіційну заяву про подію в місцеві правоохоронні органи, яке було передано в прокуратуру.

Проте після проведених переговорів з адвокатами "утікачів", якими в результаті, за даними ЗМІ, виявилися діти багатих російських і українських громадян, рахунок на 86 тисяч євро був оплачений банківським переказом з України.

"Вони заплатили все до останнього цента. Після цього я одразу ж відкликав скаргу", - сказав представник Бріаторе Паоло Азара.

При цьому видання відзначає, що спочатку любителі погуляти на широку ногу через свого адвоката просили зробити їм знижку і готові були заплатити лише 50 тисяч євро, однак власники клубу не пішли на поступки.

Історія, в якій за даними місцевих газет, головними дійовими особами стали шестеро "дітей підприємців з Москви", потрапила в пресу 22 серпня. Тоді газета l'Unione Sarda повідомила, що 3 серпня три "російські" пари, добре погулявши в клубі, який належить відомому італійському підприємцю і менеджеру Формули-1 Флавіо Бріаторе (Flavio Briatore), відмовилися платити за рахунками.

Молоді люди гуляли в Billionaire всю ніч безперервно і, за твердженням обслуговуючого персоналу, за цей час замовили більше 90 пляшок дорогого шампанського та віскі. При цьому багаті нащадки не стільки пили це шампанське, скільки поливали один одного піною у найкращих традиціях переможців Формули-1. Однак після того як їм принесли рахунок, молодь піднялася на борт шикарною яхти Kismet, і їх судно відчалило від берега.

Читайте також:

Молоді росіяни погуляли в Італії на 86 тисяч євро і відмовилися платити

Німецького депутата побили в ресторані за замовлення свинячої сосиски в Рамадан

Черновецький снідає гречкою, а вечеряє в елітному ресторані

Дружина Мєдвєдєва шокувала Європу своїми примхами і безтактністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: