Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Діти тернопільського стрільця судитимуться зі священиком через похорон батька

Чоловіка відмовилися ховати за християнським обрядом. 

Родичі загиблих жінки і чоловіка, який застрелив дружину та двох поліцейських, хочуть подати в суд на місцевого священика. За словами зятя Олекси та убитої ним Оксани, вбивцю поховали як самогубця.

Як повідомили рідні пари, похорон подружжя був один на двох, але на кладовищі їх положили в різних кінцях ряду. Вбиту дружину поховали з усіма християнськими традиціями, а от стрільця у церкву навіть не заносили. Це й обурило дітей вбивці, пише видання 20 Хвилин.

"Він загинув від вогнепальних поранень, під час спецоперації. Це не те, що ми лише так говоримо. У нас на руках документи, де про це чітко вказано. Але священик, припускаємо, послухав частину сусідів. І ховав його як самогубцю. Тепер нехай чекає позову до суду", - прокоментував зять подружжя Петро Короленко.

На думку дітей стрільця, у батька були проблеми з психікою, але зараз це доказати неможливо. Вони припускають, що через це і сталася трагедія. Спершу священик пропонував ховати вбивцю вночі, але рідні від цього відмовилися і просили все зробити у християнських традиціях.

"На ранок священик відмовився відспівувати батька. Тоді діватись було нікуди. Тепер ми так цього не залишимо. Маму забрали до церкви, а він так і лежав на машині – мало не посеред вулиці", - скаржиться син мертвого подружжя. 

Нагадаємо, раніше 45-річний місцевий житель, за попередньою версією, на ґрунті ревнощів вбив свою дружину, а коли на місце події прибули правоохоронці, не бажаючи здаватися, скоїв вбивство двох поліцейських і одного поранив. Пізніше глава Національної поліції Хатія Деканоідзе прибула на місце трагедії. також вона висловила співчуття рідним і близьким загиблим. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції