Діти з потяга "Ужгород-Київ" виявилися здоровими

Хворих на грип дітей у потязі "Ужгород-Київ" не виявилося. Провідник викликала медиків, щоб перестрахуватися, після того, як одна з дівчаток поскаржилася на головний біль.

У потязі "Ужгород-Київ" хворих на грип дітей не виявилося.

Натомість з‘ясувалося, що налякана епідемією грипу провідник, до якої звернулася дівчинка-підліток із скаргою на головну біль, "перестаралася" і викликала медиків, щоб виключити ймовірність захворювання дітей на свинячий грип.

Про це повідомив начальник медичної служби Львівської залізниці Михайло Яворський.

Після прибуття потяга у Львів, дітей обстежили працівники медпункту залізничного вокзалу станції "Львів" і завідуюча дитячим поліклінічним відділенням відділом лікарні Львівської залізниці.

"Жодних симптомів захворювання в дітей виявлено не було. Дитина просто поскаржилася, що в неї заболіла голова, і вона попросила у провідника води, щоб запити таблетку. Провідник викликала медиків для з‘ясування ситуації", - поінформував Яворський.

Разом з тим він уточнив, що у поїзді їхала організована група з 26 дітей, а не кілька дітей, як він зазначав раніше. Діти їхали з Угорщини.

Всі діти після огляду поїхали далі. Потяг зі Львова відправився без затримок.

Нагадаємо, що 30 жовтня стало відомо, що в потязі "Ужгород-Київ" їдуть діти (від 2 до 5 осіб) з підозрою на грип.

Дітей було вирішено зняти з потяга на станції Стрий та доставити на обстеження до лікарні, проте пізніше імовірних пацієнтів вирішили зняти на станції Львів. Там їх чекала група лікарів для проведення обстеження.

Читайте також:

Кількість жертв епідемії грипу збільшилася до 34 людей

Україна попросить у світу 50 млн доз вакцини від свинячого грипу

МОЗ прогнозує багато смертей від епідемії грипу в Україні

У Києві введено карантин: епідемія грипу розпочнеться в понеділок
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: