Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Діти-звірі. У Глевасі зграя підлітків заради розваги ледве не вбила студента

П'ятьом нападникам – від 12 до 15 років.

Студент дивом вижив після нападу школярів. У Глевасі під Києвом на 18-річного юнака напали діти віком від 12 до 15 років і жорстоко побили. У потерпілого - струс мозку, важка рана на голові, перелом лопатки і сильні забиття по всьому тілу.

Поліція встановила: нападників було п'ятеро. Самі вони кажуть, що просто хотіли розважитися і саме тому напали на першого ліпшого. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Його били дерев'яною биткою по тілу і тупцювали по голові. Руслан Козачук третій день з ліжка не встає і каже, що новорічну ніч пам'ятає погано.

"Отут сліди від підошви ботинків. Там у голові – дирка", - розповідає постраждалий на лікарняному ліжку.

"Там кістки черепа видно було. Це сьогодні він красунчик, у нього обличчя не було. Оце все затекло.  Сюди вони вдарили битою - він лежав без свідомості, а вони каблуками бігали по ньому", - говорить мати хлопця.

Близько третьої ночі цей 18-річний студент авіаційного вишу повертався додому селищем Глеваха. Звичною дорогою, освітленою вулицею, аж поки йому не перекрила дорогу група молодших хлопців.

"Один із них запитав: "Куди ти йдеш?". Потім сказав: "Ти залишаєшся з нами". Далі я чув: "Пашо, бий битою!". Сильний удар по голові - і я виключився", - згадує Руслан.

ВідеоУ Глевасі студента жорстоко побили школярі

У Глевасі на 18-річного юнака напали діти, віком від 12-ти до 15-ти років і жорстоко побили. У потерпілого струс мозку, важка рана на голові, перелом лопатки і сильні забиття по всьому тілу. Поліція встановила, що нападників було п`ятеро. Самі вони кажуть, що просто хотіли розважитися і саме тому напали на першого ліпшого.

У Глевасі студента жорстоко побили школярі

Його кинули помирати на дорозі. Як прийшов до тями і добіг додому, Руслан не пам'ятає. У нього вкрали 700 грн, телефон і спалили паспорт. Найближчі друзі на ранок самі кинулися шукати нападників.

"Кров залишилася. Спалений паспорт знайшли. А гаманець далі на вулиці, на городах", - згадує друг потерпілого.

"Ці хлопці говорили: "Давайте повернемося, доб'ємо його і заховаємо!". А один із них ще кричав: "Я знову в СІЗО не хочу", - переповідає інший.

Односельці розповідають, що нападники - із неблагополучних родин. Їх було п'ятеро, всі школярі, від 12 до 15 років. Це встановила поліція. Провадження, яке порушили наразі, - за хуліганство - хочуть перекваліфікувати у розбій.

Діти не були зайняті чимось, вони були просто на вулиці і шукали якусь жертву, щоб розважитися, як вони кажуть. Скоріше за все, вони перебували в алкогольному стані, бо у новорічну ніч вживали спиртні напої.

Мати наймолодшого забіяки Валентина Копійка спілкується через двері:

"Я сильно погано ставлюся (до побиття). У чому він (син) має каятися, якщо він його не бив?!"

Виправдовують своїх чад і батьки інших нападників.

"Я не думаю, що це він. Там є ще гірші. Просто попав у дурну компанію", - говорить мати 15-річного нападника Олена Пасовець.

"Бита була у Паші і він наніс ударів чотири. А мій малий сказав, що жалкує. Покійний батько бив його ременем. Тієї ночі я просила сина залишитися, але я, як мати, не могла його втримати", - говорить мати 14-річного нападника Лариса Євсігнєєва.

"Це виродки. Коли я дізналася, що це діти… Я сама сирота. Але для мене завжди було боляче, що діти нікому не потрібні. Дивлюся на цих батьків, які їх "відмазують", думаю: ви самі батьки винні", - каже мати постраждалого Руслана.

Вона п'ять років очолювала службу у справах дітей. Окрім двох рідних, має трьох прийомних дітей. Руслан - один із них, рідна мати покинула, коли йому було 10 років. Вітчим бив. У новій родині він є улюбленцем. Каже, сам ніколи з хлопцями не бився і тому не розуміє, чому зграя напала на одного.

"Я відчуваю біль, який вони мені завдали. Я їх не знаю. Що я можу відчувати? Так діти не роблять, так і люди не повинні робити", - каже Руслан.

Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції