Дитина на ланцюгу: у Дніпрі названа мати прив'язувала дітей до ліжка і закривала рота

Дитина на ланцюгу: у Дніпрі названа мати прив'язувала дітей до ліжка і закривала рота

Трьох дітей жінка взяла під опіку і за це отримала статус матері-героїні.

8-річного хлопчика в Дніпрі названа мати виховувала на ланцюгу. Малого звільнили завдяки небайдужим сусідам. Саме вони викликали соціальні служби та поліцію. З'ясувалося, в суворих умовах жінка виховувала аж чотирьох дітей. Трьох із них узяла із сиротинця під опіку. І за це отримала статус матері-героїні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли прибули на анонімний виклик сусідів, соцпрацівники побачили восьмирічного Стаса просто на підлозі, прив'язаним до ліжка, із зав'язаними очима та закритим ротом.

На жорстоке поводження мами сусідам поскаржилася старша донька. Люди кажуть: неодноразово чули крики, але не одразу повірили, що жінка здатна на катування. Допоки сусідські діти випадково не сфотографували.

"Я в цей час перебувала на роботі! Служба у справах дітей самовільно увійшла в двері, злякала мені дітей. Що тут було, я не знаю!" - каже мати дітей Ганна Житник.

Чому дитина сиділа на ланцюгу, й гадки немає. До рідної тринадцятирічної доньки вона взяла трьох дітей із сиротинця під опіку ще кілька років тому.

Відео Мати-героїня тримала на ланцюгу та зв'язувала скотчем своїх прийомних дітей

Восьмирічного хлопчика у Дніпрі так виховувала названа мати. Малого звільнили завдяки небайдужим сусідам. Саме вони викликали соціальні служби та поліцію. З'ясувалося, в суворих умовах жінка виховувала аж чотирьох дітей. Трьох з них взяла із сиротинця під опіку. І за це отримала статус матері-героїні.  

Мати-героїня тримала на ланцюгу та зв'язувала скотчем своїх прийомних дітей

Усі разом із двома котами, собакою та папугою мешкали в кімнаті гуртожитку – на сімнадцять квадратних метрів. Сусіди кажуть, що не було ані прогулянок, ані ігор з іншими дітьми. Прийомних малюків жінка постійно тримала у кімнаті. Натомість старша дівчинка виходила часто у крамницю за продуктами, винести сміття чи у інших хатніх справах

Водночас мати обурюється, каже, що звинувачення безпідставні. "Чому тут ланцюг перебуває? Тому що у нас була собака. Я хотіла з'ясувати, що тут сталося. Але дітей просто за три секунди всіх забрали", - каже вона.

Усіх чотирьох дітей забрали до притулку. Із ними працюють психологи. Поліцейські впевнені, що жінка жорстоко виховувала малих.

За словами речниці ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганни Старчевської, наразі відкрито три кримінальні провадження. Їй інкримінують незаконне позбавлення волі, катування, а також злісне невиконання обов'язків щодо виховання дітей.

Їй 56 років. Має ще трьох дорослих дітей та онуків. А після того, як узяла трьох малюків під опіку із сиротинця, отримала почесний статус матері-героїні. Вона працює завучем, що нині керує школою в Дніпрі. Її колеги не можуть повірити, що педагог на таке здатна.

"Не було жодної підозри. Не було жодних жалоб, я не в змозі зараз говорити. Мені погано щось", - каже її колега.

Не було нарікань і в соціальних служб. Вони кажуть, що за останні два роки, поки малюки під опікою, постійно перевіряли родину. Від держави на дітей жінка отримувала щонайменше п'ятнадцять тисяч гривень на місяць.

"Не було жодних думок, предпосилок, що ця жінка застосовує насильство до своїх підопічних! Не було жодних фактів, жодних підозр, не було цього!" - каже керівниця служби в справах дітей Центрального району Дніпра Ганна Шевченко.

А от сама названа мати ще й із претензіями, бо не надто здорових дітей їй дали під опіку. За жорстоке поводження з дІтьми її можуть відправити за ґрати на п'ять років. Долю всіх чотирьох дітей тепер вирішуватимуть соціальні служби.

Кореспондентка ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів