Дитячі табори не запрацюють до кінця липня: як відреагували батьки та заклади

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Табори не відкрили через подовження карантину.

В уряді вирішили, що щонайменше до 31 липня дитячі табори не працюватимуть. Це неабияк збентежило і керівництво і батьків дітей. Вони навіть вийшли на мирні протести в Херсонській, Запорізьких областях та в столиці.

Як переживають літо без табору діти та чи готові до відкриття самі табори — у сюжеті Сніданку з 1+1.

13-річний Вадим їздив до табору чотири літа поспіль. За цей час нажив там чимало друзів, але цього року його поїздка на відпочинком — під запитанням.

Батько школяра, Олександр, за професію медик. А син отримав омріяний відпочинок, згоден на всі умови. "Для того, щоб поїхати до табору, мабуть, потрібно буде здати ПЛР-тест. Нема проблем. Мені здається, що треба убезпечити і дитину свою, і інших дітей", - наголошує чоловік.

Не менше чекають на дітей й у самих таборах. Віталія Мирошниченко - маркетингова директорка одного з таборів у Запорізькій області. За її словами, готувалися до відкриття цьогорічного сезону навіть попри карантин, адже сподівались, що їхній табір все ж таки зустріне дітей.

Відео Чи готові до відкриття табори та як діти переживають карантинне літо вдома

Сезон таборів у розпалі, але цього року без дітей. В уряді вирішили — щонайменше до 31 липня дитячі табори не працюватимуть. Це неабияк збентежило і керівництво, і батьків дітей. Вони навіть вийшли на мирні протести в Херсонській, Запорізьких Областях та в столиці. Як переживають літо без табору діти, які вже неабияк звикли до такого відпочинку, та чи готові до відкриття самі табори — дивімось. 

Чи готові до відкриття табори та як діти переживають карантинне літо вдома

Чекали на дітей не лише в цьому таборі. Просили уряд дозволити дітям відпочити цього року в таборах близько пів сотні їхніх керівників уже двічі на мирних мітингах у Києві. Віталія одна з організаторів таких акцій, пояснює: працювати важливо ще й із фінансової точки зору. "Можна провести аналогію з організмом. Уявіть, що ви б змогли жити лише три місяці на рік. От приблизно так і функціонує табір. У нас є лише три місяці, два з яких у нас вже забрали. Що буде цього року, сказати складно. Табір може заробити лише три місяці", - каже жінка.

Утім, хоч в МОЗ під час послаблення карантину і розмірковували над відкриттям таборів. Однак згодом у Кабміні вже остаточно вирішили щонайменше до кінця липня дитячі табори точно не працюватимуть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції