Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дитячий день у копів: пацієнти "Охматдиту" і вихованці дитбудинків приїхали до поліцейської академії

Не всім діткам сподобалося те, в яких умовах патрульним доводиться працювати.

На честь річниці академії поліції її двері відчинили для школярів. На екскурсію запросили учнів дитбудинків і пацієнтів лікарні "Охматдит", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Владик рушає назустріч мрії – на подвір’ї поліцейської академії для нього та інших пацієнтів лікарні і гостей з дитбудинків приготували ціле шоу. У червоному автомобілі їдуть "зловмисники", позаду поліцейські. Декого з дітей побачене налякало. 7-річна Кіра пояснює, що тепер працювати в поліції не хоче: "Я не впевнена, що там буде безпечно".

ВідеоВихованці дитбудинків та пацієнти "Охматдиту" побували на екскурсії в академії Нацполіції

Дитячий день у поліції. На честь річниці академії Нацполіції її двері відчинили для школярів. На екскурсію запросили учнів дитбудинків і пацієнтів лікарні Охматдит. Поліцейські перегони і майстер-клас із боротьби зі злочинністю: ТСН бачила, що найбільше вразило малечу. 

Вихованці дитбудинків та пацієнти "Охматдиту" побували на екскурсії в академії Нацполіції

Після показового виступу почався інтерактив. Усі бажаючі могли підійти до патрульних автомобілів, спробувати включити сирену та маячки. Це надзвичайно захопило малечу. Поліцейські за шаленою активністю діток спостерігають мовчки. "Ці машини за три роки вже витримали таке… Діти – це не найгірше", - кажуть вони.

Гучні сирени швидко втомили маленького Назара. Він затуляє вуха та визнає, що в поліцейських дуже важка робота. "Я не розумію, як вони кожен день на цих машинах їздять і слухають це. Просто не розумію", - каже хлопчик.

Як повідомлялося, напередодні на Софійській площі відбулись урочистості з нагоди Дня національної поліції. На святі правоохоронці презентували новий проект "Ластівка" – поліцейські  вивчили жестову мову. На курси йшли всі охочі в патрульній службі, а потім управлінні. Навички покликані допомогти тим, хто погано чує. Спілкування з такими людьми і було практичним іспитом, котрий складали слухачі курсів.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції