Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дитячий стоматолог врятувала життя пасажиру потяга, якого підрізав неадекватний сусід по купе

П’яний пасажир накинувся на сплячого чоловіка з ножем, порізав йому горло і руки.

На очах у десятка людей один пасажир потяга накинувся з ножем на іншого та завдав йому кілька небезпечних поранень. Урятувала потерпілого лікарка, яка теж їхала в цьому потягу, йдеться в ТСН.16.45.

У лікарні з пораненнями шиї та кінцівок Михайло Андросенко - суддя з волейболу, опинився після подорожі у потязі. З Херсона до Світловодська їхав на дитячий чемпіонат. В Миколаєві, каже, у купе зайшов чоловік напідпитку, ліг на сусіднє місце.  Далі Михайло заснув, а прокинувся від сильного болю. «Прокинувся від сильного удару в шию ножем, пробив він мені кисть руки, в долоню наскрізь, третій удар після того в нього, я його схопив за ліву руку підвернув, і удари у відповідь», - каже постраждалий.

Нападника Михайло поранив його ж ножем та одразу побіг до провідника вагона, який викликав начальника потяга. «Дав команду, у кого є медик у вагоні, щоб підійшли у 13 вагон», - пригадує начальник потяга Харків-Херсон Анатолій Жегет.

Знайшли лиш одного лікаря - Олену Добринчук.  Хоча жінка - дитячий стоматолог, кинулась на допомогу, адже рахунок йшов на хвилини, будь-якої миті Михайло міг знепритомніти через сильну кровотечу. «Швидко руками притиснула йому місце поранення. Тут же пасажири, який їхали поруч, скрутили простирадла, щоб можна було все перетиснути. Поранення було дуже серйозне, поряд з сонною артерією», - каже лікар.

Нападнику рани обробити не встигли, до того ж він був притомний і матюкався. На наступній станції на обох поранених чекали швидка та поліція. В лікарні нападник протверезів, нині його готують до операції. «Це декілька ран грудної клітини. Поверхневі рани, але досить глибокі, тому йдеться про оперативне втручання», - повідомляє речник Управління охорони здоровя в Миколаївській області Юрій Багрянцев.

57-річний чоловік в палаті під конвоєм, відомо, що він з Донбасу, раніше суджений. Свій напад пояснює, що перепив, та поліція кваліфікує подію як замах на умисне вбивство.

Після того, як на залізниці скасували транспортну поліцію, напади у вагонах почастішали, каже керівник потяга. «Якби він його не зупинив, може він далі пішов би різати. Поліція потрібна. Це кричуще питання», - каже чоловік.

Лікаря, яка врятувала пасажира, коли вона виходить на своїй станції, він зустрічає особисто. «То, що ви відгукнулися, одразу прибігли, розуміючи, що там відбувається поножовщина, кримінальна ситуація, ви не побоялись. За це вам велике спасибі», -  каже Анатолій Жегет.

Медики в лікарні підтвердили: саме швидкі дії Олени врятували потерпілому пасажиру життя. Втім, сама вона у своєму вчинку нічого особливого не бачить. Врятований Михайло не встиг навіть спитати ім’я своєї рятівниці. Вже в лікарні чоловік попросив номер її телефону і дзвінок лунає, коли Олена з донькою стоять на вокзалі. «Спасибі вам. Якби не ви, то мене б вже не було», - дякує Махайло.

Залиште свій коментар

Вибір редакції