Дітям загиблих на сміттєзвалищі рятувальників призначили грошову допомогу

Щодня до повноліття рідне місто виділятиме їм по чотири тисячі гривень.

Четвертий день пошуків і пересипані понад 35 тонн сміття – рятувальна операція на Грибовицькому сміттєзвалищі триває. Наразі пошуки четвертої людини, працівника комунального підприємства, який, імовірно, опинився під завалами, безрезультатні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біля сміттєзвалища чергують родичі зниклого еколога, які показали фото 60-річного Олександра Бутіна. Рідні просять не припиняти пошукову операцію.

"Тут якби вже трошки руки у всіх поопускалися. Безумовно, він тут. Не думайте, як то кажуть, припинити ці пошуки, тому шо це не по-людськи", - каже родич зниклого еколога Віктор Ніколаєв.

Пошуки Бутіна поновили з самого ранку. Чи безпечно йти в епіцентр сміттєзвалища – вирішували цілу годину. Зважували ризики. На гребені сміттєвої гори утворилась тріщина, яка може спричинити нові зсуви. Та попри таку загрозу, пошуки тривають, щоправда працюють дуже обережно – із підвищеними заходами безпеки і тільки по краях полігону.

ВідеоНа сміттєзвалищі у Грибовичах триває 4 день пошуків

"Ризики досить високі, але вжиті максимально багато заходів, для того щоб їх мінімізувати. Також зосереджено на місці людей, які в разі мінімальної загрози руху гори подають звуковий сигнал по радіостанції – і люди миттєво відходять в ліс", - пояснив заступник керівника ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

Обстежили вже більше третини усього сміттєзвалища. Пошуки інженера-еколога не обмежуються полігоном. Поліція відпрацьовує й інші місця. З кінологами уже пройшли довколишні ліси, спілкуються із співробітниками, рідними та друзями зниклого.

"Є дві версії, що він знаходився саме на гребні, дивився на сміттєзвалище, оцінював то шо сталося, або знаходився у підніжжя гори, але його ніхто не бачив", - розповів керівник Жовківського відділу поліції Олександр Гостіщєв.

У четвер поховали рятувальника Юрія Юнка – останнього з трьох загиблих під завалами сміття. У міський раді ухвалили рішення щомісяця виплачувати дітям рятувальників по 4000 гривень допомоги, аж до їхнього повноліття.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: