Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчата показали кращі результати ЗНО, ніж хлопці - Український центр оцінювання якості освіти

Найкращі результати показали абітурієнти з Києва і Черкащини.

Дівчата показали кращі результати, ніж хлопці за підсумками державної підсумкової атестації у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це на пресконференції повідомив в.о директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Приміром, на ЗНО з української мови високі результати показали 17,8% дівчат і 6,6% хлопців. Достатній рівень знань мають 32,8% дівчат і 21,7% хлопців, середній рівень - 39,5% дівчат і 47,8% хлопців, а початковий -  9,9% дівчат і 23,8% хлопців.

За словами Бойка, з інших предметів результати за гендерною ознакою розподілилися приблизно так само.

Крім того, кращі результати ЗНО мають випускники гімназій, ліцеїв і колегіумів, а гірші – закладів профосвіти. Така ж ситуація спостерігалася і попередні роки, кажуть в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Найкраще склали ЗНО випускники з Києва і Черкаської області. Найгірше - на Закарпатті, Рівненщині та Чернівецькій області.

Як повідомлялося раніше, в Українському центрі оцінювання якості освіти порахували, де найкраще цьогоріч написали ЗНО. Найбільше тих, хто набрав 200 балів із 200 -  у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. А от найменша кількість відмінників - у Кіровоградській області. Там всього одному учаснику тестування вдалося отримати максимальний бал.

Відео Абітурієнти з Києва, Львова, Харкова та Дніпра отримали найвищі бали цьогорічного ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти порахували, де найкраще цьогоріч написали ЗНО. Найбільше тих, хто набрав 200 балів із 200 -  у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. А от найменша кількість відмінників - у Кіровоградській області. Там всього одному учаснику тестування вдалося отримати максимальний бал.  

Абітурієнти з Києва, Львова, Харкова та Дніпра отримали найвищі бали цьогорічного ЗНО

Залиште свій коментар

Вибір редакції