Дівчина, через яку київського чиновника облили кислотою, народила дитину

Дівчина, через яку київського чиновника облили кислотою, народила дитину

Юрій Чижмарь / Фото: Сегодня

Нагадаємо, слідтво вважає основним мотивом злочину те, що чиновник умовляв вагітну від зловисника дівчину зробити аборт.

Справу замгубернатора Київської області Юрія Чижмаря, облитого 16 лютого кислотою біля власного будинку, скоро передадуть до суду. Тим часом Олександра Пап, через яку, по суті, постраждав чиновник, вже народила дитину. Про це пише "Сегодня".

Як повідомляється, зараз зі справою Чижмаря знайомляться обвинувачені, а сам чиновник робити цього не хоче.

Нагадаємо, справу було розкрито дуже швидко. Через кілька днів міліція після скоєння злочину міліція затримала виконавця Віктора Котова, через якого відразу ж вийшла на замовника - капітана Солом'янського РУВС Назара Фесуна.

Головна версія - помста через ревнощі: мовляв, чиновника "замовив" Фесун, щоб помститися Чижмарю за "викрадення" дівчини Олександри Пап. Джерела видання в міліції повідомляли, що Чижмарь умовляв вагітну від Фесуна дівчину зробити аборт, що стало приводом для капітана помститися.

У прокуратурі наразі кажуть, що справа готова до суду, але її передачу затримують учасники процесу.

"Справа на стадії ознайомлення потерпілого та обвинувачених. Але тривалість процедури залежить від них. Спочатку мав ознайомитися потерпілий, але на письмові повідомлення і телефонні дзвінки Чижмарь не відреагував. Це його право, він може відмовитися і це передбачено законом», - повідомив заступник прокурора Києва Сергій Софієв. У прокуратурі сподіваються, що до кінця місяця справу направлять до суду. Слідство впевнене, що саме Фесун виступав замовником.

"Є доказова база, що саме Фесун виступав замовником. Сам він співпрацює зі слідством настільки, наскільки вважає за потрібне", - говорить Софієв. Мотив у Фесуна, за словами прокурора, - суто особистий. Сам Чижмарь не хоче це коментувати. Трохи раніше він заявляв, що абстрагувався від цієї справи, а на суд піде його адвокат.

Жуоналісти спробували поспілкуватися з Оленсандрою, проте застати її вдома не вдалося. Своїми думками щодо давньої події поділилися сусіди. "Цей чиновник мерзотник. Вона його так любила.. А Чижмарь тепер її просто кинув. Фесуна ми теж тут раніше бачили майже кожен день з оберемком квітів, і не віримо, що це зробив він. Назар - прекрасний хлопчик. Як він її любив!", - розповіли виданню сусіди.

Сам Чижмарь з лютого не з'являється на роботі - він знаходиться на лікарняному. В обласній адміністрації кажуть, що він вже навряд чи повернеться на робоче місце. Джерела в адміністрації повідомили, що за цей час він жодного разу не прийшов в ОДА.

Читайте також:

Затримано замовника і виконавця замаху на заступника губернатора Київщини

Київського чиновника облили кислотою через коханку

Іранський суд не дав осліпити злочинця кислотою

Дівчина облила сірчаною кислотою вчительку початкових класів

Повʼязані теми:

Наступна публікація