Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчина Гриба, через яку він потрапив у полон, плаче і шкодує про скоєне

Тетяна Єршова емоційно прокоментувала вирок українцю.

Коментар щодо вироку Павлові Грибу ТСН отримала від тієї, через кого він опинився в російській в'язниці. 18-річна росіянка Тетяна Єршова перебуває у дуже нервовому емоційному стані.

"Я не можу, вибачте, будь ласка, я не можу стримуватися, і я не хочу ще раз до психлікарні! Якщо б я могла зараз повернути час назад, я б не погоджувалася на цю поїздку", - сказала дівчина.

ВідеоРосіянка, через яку Павло Гриб опинився у в’язниці, дала коментар

"Суд" РФ визнав Гриба винним у схилянні до теракту російської школярки. Сам Павло звинувачень не визнає і називає справу сфабрикованою. На знак протесту проти вироку політв'язень оголосив безстрокове голодування. Павло із дитинства має тяжку хронічну хворобу, яку не можна лікувати в тюрмі.  

Росіянка, через яку Павло Гриб опинився у в’язниці, дала коментар

Як відомо, суд у Ростові-на-Дону сьогодні оголосив вирок тяжко хворому 20-річному українцю – 6 років колонії. У відповідь на вирок Гриб, стан якого лікарі називали критичним, оголосив голодування. Павло себе винним не визнає. Він неодноразово заявляв про погрози, фізичне і психологічне насильство з боку російських слідчих.

Хлопцю, що з народження має хронічні хвороби, які загострилися в російській буцегарні, не надавали належної медичної допомоги. Напередодні Павло в останньому слові в суді назвав силовиків ФСБ "бандитами та вбивцями". Згадав про інших в'язнів Кремля, зокрема, 24 захоплених у Чорному морі моряків, та побажав їм гідно пройти російський полон.

Батько Павла Ігор Гриб розповідає, що рідні навіть не мали змоги переговорити з ним і бодай якось уплинути на його рішення.

"Він заяву зробив, всіх вивели з судової зали і на цьому все закінчилось, забрали і повезли назад до СІЗО, все", - розповів батько полоненого.

Адвокатка політв'язня обіцяє оскаржити вирок. А батько Павла каже - зараз для сина дуже важлива моральна підтримка, зокрема у листах від співвітчизників. Написати політв'язню можна до слідчого ізолятора в Ростові-на-Дону.

Негайно звільнити українця вимагають і українські дипломати, і зовнішньо-політична служба Євросоюзу. У Києві наголошують - Павло може просто не витримати етапування до російської колонії. Тоді як у Брюсселі наполягають - Росія має надати українським лікарям доступ до політв'язня, згідно з рішенням Європейського суду з прав людини.

ВідеоПавло Гриб оголосив про голодування у відповідь на вирок "суду" РФ

"Суд" РФ визнав Гриба винним у схилянні до теракту російської школярки. Сам Павло звинувачень не визнає і називає справу сфабрикованою. На знак протесту проти вироку політв'язень оголосив безстрокове голодування. Павло із дитинства має тяжку хронічну хворобу, яку не можна лікувати в тюрмі.  

Павло Гриб оголосив про голодування у відповідь на вирок "суду" РФ

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту. 

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції