Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дівчина-янгол і не перший маніяк в околицях: подробиці жорстокого вбивства школярки біля Харкова

На Слобожанщині шукають убивцю та ґвалтівника дитини.

Поліція оприлюднила фоторобот ймовірного убивці 15-річної дівчинки, тіло котрої знайшли в лісосмузі біля стежки на залізничну станції в селищі Покотилівка біля Харкова. Місцеві жителі настрашені, адже тією ж дорогою до електрички ходять багато людей, а душогуб досі на волі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Її було всього 15, на своїй сторінці в Інстаграм вона сама себе називала Алісою в країні Чудес. Минулої п’ятниці дівчинка ранком ішла на електричку, щоб їхати на заняття. Вона вчилася в коледжі архітектури та дизайну. Але у вагон так і не сіла. "Електричка була о 7:48. Так вийшло, що вона не дійшла до підйому з Бабаїв", - розповів друг Аліси Дмитро. Того ж дня увечері мама Аліси звернулась до поліції. Мертву дівчинку правоохоронці знайшли вже на ранок неподалік від стежки, що вела до залізничної станції. "За висновками експертів, дівчинка була задушена та зґвалтована. Зараз проводиться розслідування за трьома статями: навмисне вбивство, зґвалтування та розбій", - повідомила прес-офіцер Харківського районного відділу поліції Вікторія Зинов’єва.

ВідеоВбивство 15-річної дівчинки під Харковом: поліція оприлюднила фоторобот ймовірного злочинця

Харківська поліція оприлюднила фоторобот ймовірного убивці 15-річної дівчинки. З приміського селища вона зранку їхала на уроки в коледж і зникла. Тіло знайшли через добу. У лісосмузі біля стежки, якою учениця щодня ходила на електричку. Місцеві настрашені, адже тією ж дорогою добирається багато людей, а душогуб досі на волі. 

Вбивство 15-річної дівчинки під Харковом: поліція оприлюднила фоторобот ймовірного злочинця

Друзі з ліцею Аліси та її сусіди запевняють, що це була дуже добра та скромна дівчина. "Є дівчата, що фарбуються, всі такі модні. А ця гарна дівчинка була, домашня. Просто опинилася не в тому місці не в той час", - вважає жителька Бабаїв Марина Оводова. "Аліса – це взагалі, по суті, добра людина. От спитайте будь-кого з Покотилівки, хто її знав. Ніхто про неї поганого не скаже. Можна сказати, сама досконалість", - стверджує друг загиблої Дмитро.

 

Поліція показала фоторобот ймовірного убивці – такого чоловіка приблизно 40 років начебто бачили поблизу місця злочину. Особу його не встановили, тому правоохоронці просять  відгукнутися всіх, кому знайоме це обличчя. Жителі Бабаїв та Покотилівки запевняють, що такого чоловіка не знають. "Жахливо, страшно ходити. В шоці", - зізнаються люди. Вони бояться виходити на вулицю, бо припускають, що на одній жертві вбивця може не зупинитись. "Охорону, патруль, вирубити доріжку. Це треба вирішувати. Як мінімум, поліцію зацікавити працювати активніше", - вважає місцева жителька Юлія.

З її слів, за останні три десятки років в околицях це далеко не перший подібний випадок. "У нас був маніяк, його ловили, саджали, років через п’ять іще щось з’явилося. Зараз знову", - каже жителька Покотилівки. Убивця відібрав у своєї жертви сумку з речами – вони також  можуть допомогти вийти на слід злочинця. Якщо його спіймають, чоловік проведе за ґратами  щонайменше 15 років.

Кореспондент ТСН Павло Посохов

Залиште свій коментар

Вибір редакції