Дівчинка-героїня може опинитися в притулку

Найгероїчніша дівчинка 2008 року, за відзнакою МНС, ризикує опинитися у дитячому притулку разом зі своїми молодшими 3 братиками та сестричкою.

Наталя Ленко
ХайВей
Після пожежі в їхній оселі багатодітна родина так і не знайшла грошей на ремонт.

Чотирнадцятирічну Наталю Ленко нагородили орденом за мужність у надзвичайній ситуації, коли вона самотужки врятувала від пожежі трьох братиків, сестричку та стареньку бабусю. Але своєму почесному званню вона не рада.

"Мені ця слава не потрібна. А що потрібно? Щоб бабуся була здорова, і маленькі, і квартира була, все", говорить маленька Наталя Ленко.

Після пожежі родина Ленків досі не отямилася. Ні місцева влада, ані ЖЕК не змогли знайти грошей на допомогу погорільцям. Зараз усі семеро членів родини живуть в кімнаті, яка від пожежі постраждала найменше.

Після пожежі в оселі Ленко пройшло вже 9 місяців. За цей час родина не змогла відновити житло, а лише накопичує рахунки із заборгованістю.

Борги за комунальні послуги зашкалюють за 10 тисяч гривень. Родина живе лише на державну допомогу на дітей, що становить 1100 гривень та бабусину пенсію. Вогонь знищив майже всі меблі та одяг. Відтак, соціальні служби запропонували переселити дітей до притулку. Мати дітей категорично проти.

Найгероїчніша дівчинка минулого року каже, що якщо опиниться з молодшими братиками та сестрою у притулку, то утече. У міському відділі у справах дітей кажуть, що не все так категорично.

"Ніхто не ставив питання про те, щоб дітей відбирати у мами. Вона повинна бути активніша, тому що за нею стоять п’ятеро дітей, яким вона дала життя - ось в цьому до неї були претензії. Вона абсолютно, ну як сказати, інертна в цьому питанні, а ось як до мами по відношенню до дітей претензій немає", говорить керівник служби по справах дітей Горлівської міськради Людмила Єршова.

Дізнавшись про надзвичайну ситуацію в родині Ленків, їм почали допомагати місцеві доброчинники.

Дівчинка Наталя каже, що нагорода допомогла її родині вижити в найскладнішій ситуації. Тож професійний вибір перед дівчиною вже не стоїть – вона вирішила стати рятувальником МНС.


Читайте також:
Кожна п’ята жертва торгівлі людьми - дитина
Небезпечна проба Манту
В Єгипті автобус зіткнувся з вантажівкою. Серед жертв - діти

ВідеоДівчинка, яка торік врятувала родину від пожежі, сама потребує допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: