Дівчинка, яку зацькували у чернівецькому дитсадку, отримала подарунок від Зеленського

Дівчинка, яку зацькували у чернівецькому дитсадку, отримала подарунок від Зеленського

Фото: Чернівецька ОДА у Facebook

Маленькій Маргариті вручили іграшкову ляльку та подарунковий пакуночок.

Дівчинка Маргарита з Чернівців, яка стала жертвою булінгу в одному з місцевих дитячих садочків, отримала подарунок від президента Володимира Зеленського з нагоди свята 8 Березня.

Про це інформує місцеве видання "Чернівецький промінь".

Разом з батьком дівчинка завітала до кабінету голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука. Маленька Маргарита отримала іграшкову ляльку та подарунковий пакуночок.

"Володимир Зеленський побачив повідомлення про прикру ситуацію в чернівецькому садочку та попросив привітати від імені глави держави дівчинку Маргариту, адже це свято має нести тільки радість", — розповів Сергій Осачук.

Батько дівчинки Ігор Лесько розповів, що їм надзвичайно приємно, що люди не залишилися осторонь цієї історії. За його словами, розголос допоможе в подальшому уникати таких ситуацій.

"Нам дуже приємно, що президент України звернув увагу на цю подію. Я сподіваюсь, що надалі діти по всій Україні не будуть страждати від таких ситуацій", — сказав він.

Коли через черствість дорослих п’ятирічній Маргариті у садочку не дісталося на свято рівноправ’я жінок подарунка, це...

Опубліковано Сергій Осачук Середа, 10 березня 2021 р.

Нагадаємо, що в одному з дитячих садочків Чернівців розгорівся скандал. Батько вихованиці дитсадка Ігор Лесько заявив, що його дитину демонстративно не привітали на 8 Березня, адже він не здав грошей на подарунок. Чоловік опублікував фото, на якому зображено, як дівчатка граються подарованими на свято іграшками, натомість його донька сидить окремо за столом без подарунка.

У Мелітопольському коледжі культури та мистецтв студенти знущалися з однолітка

У Мелітопольському коледжі культури та мистецтв студенти знущалися з однолітка

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація