Дівчинка з Артемівська написала зворушливого листа Миколаю, в якому просила принести мир

Цьогоріч вона все-таки дочекалася справжнього свята, хоча й з невеликим запізненням.

Більше року 12-річна Галинка із багатодітної родини з Артемівська чекала на подарунок Святого Миколая. Листа написала, коли рідне місто обстрілювали бойовики. Тоді на свята родину вітали українські військові, але дівчинка чекала саме на Миколая і думала, що він просто не приходить туди, де війна. Цьогоріч вона все-таки дочекалася справжнього свята, хоча й з невеликим запізненням, йдеться в сюжеті ТСН. 16.45.

Тисячі дитячих листів цього року отримали у київській резиденції Святого Миколая. Але його самого, а також його помічників найбільше вразив один з них - не могли читати без сліз.

"Я не хочу, щоб була війна", - написала дівчинка з Артемівська ще рік тому, додавши, що бажає у подарунок отримати мир.  

Подарунки Галинка просить не тільки для себе, але й для братика й двох сестричок. У резиденції беруться до роботи. Костянтин Олійник, директор козацького селища, приготував сопілочки, ляльки-мотанки, горщики і, звичайно, віночок та величезну купу солодощів .

Подарунки для Галі Миколай передає ТСН, а ТСН - волонтерам. Вони допомагають доправити їх на Донеччину. Однак на місці журналісти дізналися, що родина з 4-ма дітьми з Артемівську поїхала. Подарунки Миколая знову повертаються до Києва аби все ж таки знайти адресата. І знаходять на Київщині у селі Барахти, де тепер живе родина Сухопарових.

Вони не могли повірити, що вітання Миколая - саме для них. Однак Галинка, яка  написала листа, каже, вірила і  чекала до останнього.

Відео12-річна Галинка з Артемівська через рік дочекалася подарунків від Святого Миколая

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: