Дівчинку-сироту, яку віддали чужим людям, після розголосу поспіхом повернули до Краматорська

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Справою маленької сироти Лізи, яку соціальні служби Донбасу передали незнайомим людям, зайнялася прокуратура, повідомляє ТСН.16:45.

Після виходу сюжету ТСН порушено кримінальне провадження за фактом передачі дитини стороннім особам. У прокуратурі наразі з'ясовують, чи мали право соціальні працівники передавати дитину незнайомим.

"На данний час вбачаються можливі порушення. Проводяться допити, направлені необхідні запити для отримання необхідної інформації", - повідомив керівник Красноармійської прокуратури Василь Меюс.

Сьогодні стало відомо, як тільки прокуратура порушила кримінальне провадження, соціальна служба містечка Селідове забрала Лізу у незнайомої родини. Наразі дитину везуть у Краматорськ - чи то в інтернат, чи у психологічно-реабілітаційний центр. ТСН стежить за ситуацією.

Дев'ятирічна Ліза зосталася сиротою після вибуху газу в її квартирі. Мама, молодша сестра та братик дівчинки загинули, а сама вона зазнала опіків рук та ніг, кілька місяців лікувалась у опіковому відділені Краматорська. Документи на опіку дитини у цей час зібрав її рідний дід. Але півтора тижня тому незнайома дівчинці родина забрала її у Маріуполь. Дозвіл на це видали соціальні працівники. Ще тиждень тому з рідними Ліза могла спілкувалась телефоном. Але останні кілька днів він вимкнений – зв'язку з дівчинкою немає.

ВідеоПрокуратура з'ясовує, чи законно соціальні служби передали маленьку сироту незнайомим людям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: