Дівчинку-сироту, яку віддали чужим людям, після розголосу поспіхом повернули до Краматорська

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Справою маленької сироти Лізи, яку соціальні служби Донбасу передали незнайомим людям, зайнялася прокуратура, повідомляє ТСН.16:45.

Після виходу сюжету ТСН порушено кримінальне провадження за фактом передачі дитини стороннім особам. У прокуратурі наразі з'ясовують, чи мали право соціальні працівники передавати дитину незнайомим.

"На данний час вбачаються можливі порушення. Проводяться допити, направлені необхідні запити для отримання необхідної інформації", - повідомив керівник Красноармійської прокуратури Василь Меюс.

Сьогодні стало відомо, як тільки прокуратура порушила кримінальне провадження, соціальна служба містечка Селідове забрала Лізу у незнайомої родини. Наразі дитину везуть у Краматорськ - чи то в інтернат, чи у психологічно-реабілітаційний центр. ТСН стежить за ситуацією.

Дев'ятирічна Ліза зосталася сиротою після вибуху газу в її квартирі. Мама, молодша сестра та братик дівчинки загинули, а сама вона зазнала опіків рук та ніг, кілька місяців лікувалась у опіковому відділені Краматорська. Документи на опіку дитини у цей час зібрав її рідний дід. Але півтора тижня тому незнайома дівчинці родина забрала її у Маріуполь. Дозвіл на це видали соціальні працівники. Ще тиждень тому з рідними Ліза могла спілкувалась телефоном. Але останні кілька днів він вимкнений – зв'язку з дівчинкою немає.

Прокуратура з'ясовує, чи законно соціальні служби передали маленьку сироту незнайомим людям

Після виходу сюжету ТСН порушене кримінальне провадження за фактом передачі дитини стороннім особам. Дев'ятирічна Ліза зосталася сиротою  після вибуху газу в її квартирі. Документи на опіку дитини у цей час зібрав її рідний дід. Але півтора тижня тому, незнайома дівчинці родина забрала її у Маріуполь. Дозвіл на це видали соціальні працівники.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: