Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дивитись не в календар, а на термометр": Гройсман розповів про нюанси початку опалювального сезону

Місцева влада може сама вирішувати, коли час вмикати опалення.

Прем’єр-міністр Ураїни Володимир Гройсман заявив, що опалювальний сезон слід починати, дивлячись "не в календар, а на термометр".

Про це він написав у Twitter.

Він зазначив, що уряд ухвалює, що опалювальний сезон має розпочатися до 15 жовтня. Водночас на місцях представники влади можуть самі вирішувати, коли час вмикати опалення. "Це буде тест для місцевої влади на розуміння потреб і проблем людей", - вважає Гройсман.

Він додав, що вже доручив віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку завтра, 4 жовтня, провести селектор, аби ще раз перевірити готовність країни до початку опалювального сезону. "Якщо десь ще є проблеми, то негайно втрутитись і вирішити їх. І далі будемо робити висновки про ефективність роботи на місцях", - запевнив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, опалювальний сезон в Україні може розпочатися раніше. Він має стартувати тоді, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів тримається нижче 8 градусів тепла. 

Як повідомлялось, Україна достатньо запаслася газом для старту опалювального сезону, але є три великі проблеми.

ВідеоОпалювальний сезон у Новояворівську опинився під загрозою

Майно приватної теплопостачальної компанії через підозру її керівництва у корупції арештували на початку серпня. Поки йде розслідування, в 30-тисячному місті немає гарячої води. Саму ТЕЦ вже передали в управління іншої компанії і навіть обрали для неї керівника. Але до виконання своїх обов'язків він так і не приступив. 

Опалювальний сезон у Новояворівську опинився під загрозою

Залиште свій коментар

Вибір редакції