Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, Надія рветься наводити лад у країні.

Подруга українського депутата та льотчиці Надії Савченко Ірина Юзик розповіла, про що розмовляла зі звільненою бранкою в першу ніч після повернення в Україну.

Про це вона написала у Facebook.

"Такі собі дівочі посиденьки до глибокої ночі. Нинішня ніч не для сну... Я часто її обіймаю і більше мовчу. Надя багато говорить, розповідає як 5 годин сиділа в автозаку у "стакані" (така кліточка в автозаку), як до останнього не знала куди її везуть - чи на етап, чи на обмін, і одразу говорить про майбутню роботу - чим треба зайнятися і як, як змінювати країну, як витягати решту заручників Кремля. Просто рветься наводити лад. За Львів згадує теж і не раз. Ну, тримайтесь, шановні можновладці", - розповіла Юзик.

Нагадаємо, що українську льотчицю Надію Савченко після 708 днів полону повернули на Батьківщину.

Президентський борт приземлився в аеропорту "Бориспіль" 25 травня вдень. Колишню бранку РФ, яка вийшла з літака босоніж, зустрічав натовп журналістів та політики.

Зокрема, з величезним букетом, від якого Савченко відмовилася, прибула Юлія Тимошенко.

До слова, родичам льотчиці – її сестрі та матері – ніхто не повідомив точного часу прибуття Надії. Вони були вимушені їхати до летовища своїм ходом.

Після зустрічі із журналістами та гнівної промови на адресу нетактовних працівників пера, Савченко поїхала до Адміністрації Президента.

Там льотчиця подякувала військовим та українцям за те, що повернулася. Крім того, вона вибачилася перед побратимами за те, що досі жива.

Президент України, своєю чергою, за незламність волі та жертовність вручив Савченко орден "Золота Зірка".

Відео Перші слова Савченко в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції